Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Mirka Udržalová

  Již dvakrát jsem vyzkoušela energeticko - harmonizační masáž a určitě doporučuji. Příjemné prostředí i hudba, profesionální přístup a hlavně klid a pohodu v duši, které si v sobě i po masáži odnesete.

 • Carrer

  Energetická Massaz je pohlazeni těla a duši. Doporučuji.

 • Radka P.

  Masáž jsem dostala jako dárek. Byla to moje první relaxační masáž a byla moc příjemná.

 • Marta Šuláková

  S harmonizační masáží jsem byla velice spokojena, krásně jsem se u pana Elise uvolnila. Atmosféra byla presně taková, jaká by měla při masáži být.Vyzkoušela jsem už mnoho salonů, ale až tady mi opravdu pomohli.Vřele doporučuji všem, budete moc spokojeni. Sestřička Marta (zubní) z Hradce Králové.

 • Věra Škopová

  S velkou úctou k panu Elisovi vkládám vzkaz po delší době. Jsem pravidelnou klientkou pana Elise. Po více jak dvouleté zkušenosti s tímto skvělým masérem a troufám si říci i léčitelem, chci panu Elisovi poděkovat za jeho skvělou práci, kterou odvádí. Je to velký profesionál, člověk navíc s velkým srdcem a rukama, které jsou obdarovány až nadpřirozenou léčivou energií. Klientky, které k němu pravidelně dochází, jistě ví, o čem hovořím. Za celou dobu, co pana Elise znám, se nejenom velmi zlepšil můj zdravotní stav tělesný, ale i duševní. A jak jistě všichni víme, pokud je nemocná duše, není ani tělo zdravé. Pan Elis dokáže duši i tělo dohromady sladit tak, aby se člověk skutečně cítil dobře nejen po těle, ale právě i po duši. Tedy název Harmony Care je u tohoto skvělého člověka naprosto trefný. Milý pane Elisi, mockrát Vám děkuji za Vaši neocenitelnou péči, kterou mě již po několik měsíců věnujete. Přeji Vám, abyste se na své cestě dále zdokonaloval a mohl tak pomoci dalším lidem, kteří v budoucnu Vaši péči budou jistě potřebovat.

 • Marie Kučerová

  Velmi děkuji za příjemnou masáž lávovými kameni. Pan masér Elis vystupuje velmi profesionálně, mile a také umí velmi dobře poradit. Rozhodně bych Vám všem masáž od pana Elise doporučila.

 • Magda D.

  Energeticko-harmonizační masáž jsem dostala jako dárek od dětí. Svůj název tato masáž prováděná pane Eisem nezapře. Strávila jsem velmi příjemné dvě hodiny a oceňuji empatický přístup a celkovou atmosféru.

 • Jana N.

  Energeticko-harmonizační masáž jsem si vybrala jako dárek k narozeninám. Přišla jsem se smíšenými pocity a v duševní nepohodě. Pan Elis má vyjímečné schopnosti, nejen co se týče toho, jak pomoci s problémy tělesnými, ale hlavně jsem odcházela s relaxovanou duší. Jeho přístup je velice pozitivní, vnese do života opravdovou energii a sílu. Zážitek z celkové atmosféry byl jedinečný a neopakovatelný. Vřele doporučuji všem, kteří ocení nejen regeneraci těla, ale i pohlazení duše. což je v dnešní době už poměrně vzácné. Těším se na další návštěvu.

 • Kučerová Hana

  dobrý den masáž je zde moc příjemná je to balzám na tělo i na duši vřele doporučuji. Hana

 • Iva

  Energeticko-harmonizační masáž byla perfektní, i když jsem přesně nevěděla, co očekávat. Můžu ale jen doporučit těm, kdo si chtějí zrelaxovat tělo i duši. Těším se na další :-)


Vložit vzkaz