Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Irena Koblížková

  Chtěla jsem se připojit k řaďe spokojených zákaznic pana Elise. Byla jsem u něj na masáži proti celulitidě a tvarování postavy. S výsledkem jsem byla nečekaně spokojena. Je to velmi šikovný masér a empatický člověk. Nečekala jsem, že mi pomůže i s problémy na duši.Už mám objednaný další termín.

 • Marie Voženílková

  Masáže u pana Elise jsou opravdu relaxační, mohu vřele doporučit. Masáž byla dárek a další jsem si objednala. Po masáži lávovými kameny jsem byla velmi odpočnutá. Doporučuji všem. Marie

 • Gabriella

  Chci se timto pripojit k imponujicne dlouhemu seznamu spokojenych zakaznic pana Elise a podelit se o me zazitky. Voucher jsem dostala pod stromecek a dost dobre nevedela, co me ceka.. ;-) Energeticko-harmonizacni masaz se ukazala byt tou nejdelsi, a zaroven tou nejkompletnejsi v mem zivote - a to jsem uz par masazi zazila! Myslim, ze spravny maser ma nejen mit citlive ruce, ale i citlive srdce, a kdyz k tomu pridame dostatek casu, kvalitni telove produkty, empaticky pristup, adekvatni komunikaci a dar pro praci s energii, je zazitek kompletni. Prave takova byla moje prvni masaz u pana Elise, a nebyla urcite posledni. Z celeho srdce dekuji a vrele doporucuji.

 • Yvetta U.

  Poprvé jsem prošla energetickou masáží a prací s energií u pana Elise. Připojuji se ke všem kladným hodnocením a vyjadřuji úctu a dík panu Eliasovi. Všem doporučuji. Yvetta

 • Markéta T.

  Na masáži lávovými kameny jsem byla poprvé. Byl to pro mne příjemný zážitek. Pan masér je profesionál s empatickým přístupem. Určitě doporučuji. Markéta T.

 • Darina Denkeová

  Dobrý večer, včerá jsem byla poprvé na masáží Lávovými kameny u p.Elise.Trochu jsem měla z tohoto dárku obavy,ale celá masáž mě překvapila.Pán Elis je velice profesionální.Cítím se podstatně mnohem lépe a páteř uvolněná.Mohu všem vřele doporučit.

 • Helena Dědková

  Dobrý večer,dnes jsem byla na masáži u pana Elise.Byla jsem velmi spokojena,pan Elis je šikovný a milý masér,můžu ho vřele doporučit a určitě se k němu vrátím,byl to příjemný relax.

 • Alena Fidrová

  Dobrý den, včera jsem poprvé navštívila masáže p. Elise. Byla jsem velmi spokojená příjemné prostředí bezvadný relax a ten odpočinek prosrě úžasné. Energie kterou p. Elis má ve svých rukou je úzasná.Objednala jsem se znovu. Mohu vřele doporučit. Alena

 • Marie Papežová

  Masáž lávovými kameny je velmi příjemná, jemné ruce maséra a příjemná atmosféra mají vliv na celkovou pohodu klienta. Vřele doporučuji. Marie Papežová

 • Blanka

  Pravidelně navštěvuji masáže u p.Elise. Odstranil mně všechny fyzické i psychické potíže, které jsem měla a neodstranila mně je ani klasická léčba. Po jeho masážích se cítíte, jak na jiném světě.Po svých zkušenostech mohu všem , kdo má jakékoliv problémy ,vřele doporučit.


Vložit vzkaz