Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Marie Papežová

  Masáž lávovými kameny je velmi příjemná, jemné ruce maséra a příjemná atmosféra mají vliv na celkovou pohodu klienta. Vřele doporučuji. Marie Papežová

 • Blanka

  Pravidelně navštěvuji masáže u p.Elise. Odstranil mně všechny fyzické i psychické potíže, které jsem měla a neodstranila mně je ani klasická léčba. Po jeho masážích se cítíte, jak na jiném světě.Po svých zkušenostech mohu všem , kdo má jakékoliv problémy ,vřele doporučit.

 • Lenka Vanyová

  Jsem stálou klientkou p. Elise a za dobu, co k němu docházím, se i přes všechna dřívější trápení a starosti v současné době cítím vyrovnaně a spokojeně. Masáže u p. Pavla jsou velmi příjemné, ale hlavně léčivé. Myslím si, že Pavel je i výborný terapeut, skvělý člověk, který se snaží pomáhat lidem a ke každému přistupuje individuálně. Věnuje klientkám maximální péči a pozornost, dokáže se nacítit a dovede postupně navést ke změně myšlení, uvolnit bloky a očistit podvědomí, zharmonizovat energetická centra a dodat potřebý impuls k tomu, aby se tělo vlastními silami zregenerovalo. Ještě jednou tedy děkuji za ojedinělou a vynikajíci péči a ostatním mohu jen doporučit :-)

 • Ivana Bechinská

  Každému,kdo ocení velkou profesionalitu,individuální přístup,ke každému člověku,jako k originálu, k tomu velice šikovné ruce a mimo jiné i lidský přístup,z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit.Absolvovala jsem u P.Elise masáž i práci s energiemi a vždy jsem odcházela jako jiný člověk,v tom kladném slova smyslu.

 • Mrštíková Markét

  Masáž super, přesně ví co člověk potřebuje! Mohu jen doporučit

 • Hana. Hory

  Všem doporučuji, bezva relax,příjemná masáž,přístup pana Pavla,klidné prostředí, prostě všechno nej.... Dík Hana

 • Katka K.

  Dobrý den, nic tak neuvěřitelně úžasného a uklidňujícího jsem nikdy nezažila!:-) Pan Elis má přímo andělské ruce, každému mohu jen doporučit!

 • Jitka Rešková

  Svoji první masáž jsem dostala od syna k narozeninám.Byl to bezvadný dárek,protože masáž byla skvělá a cítila jsem se po ní úžasně.Všem můžu masáž pana Elise jen vřele doporučit!!!

 • Alenka

  Masáž mi objednala moje kamarádka, která je stálou zákazníci u pana Elise. Masáž byla úžasná. Nejlepší jakou jsem kdy zažila. Cítila jsem se o pár let mladší a moje pleť omládla. Tak nádhernou pleť nemívám ani po návštěvě kosmetičky. Škoda jen, že je pan Elis až v Pardubicích, měl by jít za svou láskou k lidem na Moravu ... :-D Těším se na další cestu do Pardubic a doufám, že se nějak protlačím do nabitého programu k tak skvělému masérovi. Děkuji za úžasný zážitek.

 • Helena Koláčná

  Dobrý den, dnešní, moje první masáž u pana Elise, byla skvělá, bezbolestná, pan Elis používal lávové kameny i masáž pomocí baňky na ztuhlá záda , velice doporučuji. Doplnil mi energii a zbavil dlouhodobé úporné bolesti hlavy. Objednala jsem se znovu. Helena K.


Vložit vzkaz