Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Monika J.

  Všem doporučuji zlaté ručičky pana Pavla! Už několik let jsem měla hrozné bolesti bederní páteře, hlavně v noci. O bolesti se mi zdálo i ve snu a když jsem se vzbudila, tak to byla pravda. Strašný, nikomu to nepřeju. Aby toho nebylo málo, posledního půl rok jsem začala mít velké bolesti ještě v rameni, které přecházely do krku a hlavy. Ani lékaři na neurologii mi od bolesti nedokázali pomoci. Až pan Pavel to dokázal, fakt je dobrej! Už po první masáži jsem nepociťovala žádnou bolest. Zatím tento stav trvá a doufám že také vydrží. Bez bolesti se žije opravdu lépe. Kdo to nezažil, neuvěří. Ještě jednou velké DÍKY pro pana Pavla.

 • Lenka

  Nejlepší a nejpříjemnější masáže od maséra Pavla na kterých jsem doposud byla. Úžasný relax s profesionálním přístupem. Masér Pavel je profík a člověk na svém místě. Mohu všem doporučit a nejlépe je to vyzkoušet a udělat si svůj vlastní názor. Každopádně všechny ty kladné recenze nelžou:)

 • Kateřina Lidmilová

  K panu Pavlovi jsem začala chodit asi 3 měsíce po porodu kdy mě opravdu velice boleli záda.Již po první masáži jsem cítila neskutečnou úlevu :,) Od té doby chodím na masáže zad pravidelně a já se cítím opět skvěle!Mohu všem jen doporučit! Tímto díky Kateřina :,D

 • Jana Nejedlá

  Já prostě nemám slov. To se musí zažít.Souhlasím s ostatními, že masáž od pana Pavla je něčím nesrovnatelným s ostatními maséry a jejich masážemi.On je člověk na svém místě a dělá svou práci naplno.Jsem velmi ráda, že jsem se s ním setkala a zažila masáž lávovými kameny.Děkuji, příjdu znovu velmi ráda.

 • Eva Rotterová

  Na masáže chodím již několik let a do různých salonů, ale nejlepší masáž jakou jsem kdy měla, byla v Harmony care u pana Pavla Elise. Byl to úžasný relax a pohoda, příjemné prostředí. Absolvovala jsem 3x masáž proti celulitidě, známky zlepšení jsou již teď patrné, medová detoxikační masáž byla velice příjemná, ale co bych každé ženě přála alespoň 1x za měsíc, je masáž obličeje lávovými kameny - skvělé. Do Harmony care se budu vždy ráda vracet. Děkuji. Eva

 • Monika Pacoláková

  Úžasné, nikdy jsem na masáže pravidelně nechodila... právě jsem začala. Skutečně se těším, na profesionální hýčkání masérem, příjemné a nádherně vonící prostředí a hlavně na ten relax, při kterém vypínám mozek a dokonale si užívám. Mám za sebou masáž lávovými kameny a masáž obličeje, všem vřele doporučuji.

 • Jana Vachová

  Luxusní péče, citlivý přístup k zákazníkovi, všechny bacily konečně utekly moc děkuji. Jana

 • Zdenka. S.

  Jsem nadšená a všem doporučuji!! Hned na první masáži se dá poznat, že masér Pavel je profesionál a svou práci má velmi rád. Vyzkoušela jsem už několik masážních salonů a chtěla to vzdát. Tady si však nepřipadám jen jako kus masa a neposlouchám řeči o tom, že na bolesti zad si stejně musím vzít prášek... Jelikož dělám v kanceláři , poměrně na to trpím. Zablokovala se mi pravá polovina zad, po masáži v Harmony care přišla částečná úleva a další den jsem se cítila výborně! Teď chodím pravidelně už 3 měsíce a za celou dobu se nevrátila bolest ani blokace! Peněz investovaných do zdraví nelze litovat, ovšem další plus : cena je příznivá a navíc si na masáži dokážu i příjemně odpočinout. Začínám chodit i na masáž proti celulitidě, věřím, že budu spokojená. Velké díky Pavle !! Zdenka :-)

 • Jana Řemínková

  Po úterní návštěvě masáže proti celulitidě se musím podělit o velmi příjemný zážitek. Musím se přiznat, že jsem ani neočekávala tak příjemný pobyt, profesionální přístup a celkový prožitek. Určitě budu pokračovat a určitě zkusím i masáž obličeje lávovými kameny.Ještě jednou děkuji. Jana

 • Markéta Strnadová

  Masáže v podání příjemného a šikovného maséra Pavla moc doporučuji a chválím! Už se staly nedílnou součástí mého pracovního týdne :-)


Vložit vzkaz