Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Erika B.

  Dnešní masáže lávovými kameny u pana Pavla = užasná záležitost ! Děkuji mnohokrát a těším se na další návštěvu. S pozdravem velmi spokojená zákaznice :-) E.B.

 • Alena Petric

  Minulý týden jsem byla u pana Pavla na masáži proti celulitidě a masáž lávovými kameny včetně obličeje.. Musím přiznat, že tak úžasný výsledek jsem absolutně nečekala. Nejsem žádná boubelka, ale po jedné proceduře -6 cm přes bříško, -6 cm přes boky, celá hlaďoučká.. Obličej odpočatý, vrásky podstatně méně patrné, prostě jako když se vrátíte v čase :-) Jsem neskutečně nadšena a jednoznačně doporučuji klientům, kteří uvažují o návštěvě a výběru maséra vůbec. Pan Pavel má profesionální přístup a přitom je to moc prima človíček, který mě doslova ohromil i svým příjemným lidským přístupem :-) Každý klient mi dá jistě za pravdu, že všichni se musí cítit jako v nebi a odchází nabiti velmi pozitivní energií, která neustává. Báječný zážitek a relax na závěr týdne! Už teď se klepu na další návštěvu. Děkuji, Pavle.. :-)

 • Leoš Kohout

  U pana Pavla jsem byl poprvé před třemi měsíci měl jsem objendanou masáž lávovými kameny masáž byla úžasná ty horké kameny jsou prostě bomba :) na masáže chodím každý měsíc nechávám si masáž lávovými kameny a ještě mě přejede po zádech baňkou a to je pecka :) už se těším na další masáž ten pocit když vstanete z lehátka je úžasný.

 • Jaroslava V.

  Již od února chodím na masáže k panu Pavlovi a nemůžu si je vynachválit. Profesionální přístup ke klientovi,masáže úžasné ( absolvovala jsem masáž proti celulitidě a lávovými kameny).Vždy si perfektně odpočinu a jdu domů jako znovuzrozená.Na masáže chodí i můj manžel a je též velice spokojený. Pana Pavla všem vřele doporučuji a přeji mu hodně spokojených a nadšených klientů.

 • MUDr. Kateřina Racková

  Včera jsem měla tu čest se prvně seznámit s masáží pana Elise a byla jsem příjemně překvapena. Masáž byla provedena profesionálním způsobem, příjemná, relaxace se dostavila téměř okamžitě. Už se nemůžu dočkat přístího týdne, kdy jsem opět objednána. No bylo to prostě super!

 • Gabriela Pechová

  Již několikrát jsem absolvovala Pavlovi masáže(konkrétně proti celulitidě, ale i ukázky masáže obličeje a masáž lávovými kameny) a jsem velice spokojená, vždy si u něho skvěle odpočinu. Jeho přístup je profesionální a je znát, že si na své práci dává velice záležet, aby byli klienti spokojeni a odcházeli od něho příjemně naladěni. Jeho masáže pomáhají nejen fyzicky, ale i duševné. Ještě jednou díky Pavle :)

 • Květa S.

  Včera jsem na doporučení své sestry v Harmony Care absolvovala masáž lávovými kameny. A mohu ji doporučit i Vám. Prostředí bylo příjemné, masér sympatický, profesionální a velmi šikovný. Masáž byla na výbornou, dodala mi energii a ulevila od bolesti zad. A pán si dával velký pozor, aby mi neumastil vlasy, čehož si také cením. Díky, a ráda přijdu příští týden na další masáž.

 • Monika J.

  Všem doporučuji zlaté ručičky pana Pavla! Už několik let jsem měla hrozné bolesti bederní páteře, hlavně v noci. O bolesti se mi zdálo i ve snu a když jsem se vzbudila, tak to byla pravda. Strašný, nikomu to nepřeju. Aby toho nebylo málo, posledního půl rok jsem začala mít velké bolesti ještě v rameni, které přecházely do krku a hlavy. Ani lékaři na neurologii mi od bolesti nedokázali pomoci. Až pan Pavel to dokázal, fakt je dobrej! Už po první masáži jsem nepociťovala žádnou bolest. Zatím tento stav trvá a doufám že také vydrží. Bez bolesti se žije opravdu lépe. Kdo to nezažil, neuvěří. Ještě jednou velké DÍKY pro pana Pavla.

 • Lenka

  Nejlepší a nejpříjemnější masáže od maséra Pavla na kterých jsem doposud byla. Úžasný relax s profesionálním přístupem. Masér Pavel je profík a člověk na svém místě. Mohu všem doporučit a nejlépe je to vyzkoušet a udělat si svůj vlastní názor. Každopádně všechny ty kladné recenze nelžou:)

 • Kateřina Lidmilová

  K panu Pavlovi jsem začala chodit asi 3 měsíce po porodu kdy mě opravdu velice boleli záda.Již po první masáži jsem cítila neskutečnou úlevu :,) Od té doby chodím na masáže zad pravidelně a já se cítím opět skvěle!Mohu všem jen doporučit! Tímto díky Kateřina :,D


Vložit vzkaz