Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Monika Pacoláková

  Úžasné, nikdy jsem na masáže pravidelně nechodila... právě jsem začala. Skutečně se těším, na profesionální hýčkání masérem, příjemné a nádherně vonící prostředí a hlavně na ten relax, při kterém vypínám mozek a dokonale si užívám. Mám za sebou masáž lávovými kameny a masáž obličeje, všem vřele doporučuji.

 • Jana Vachová

  Luxusní péče, citlivý přístup k zákazníkovi, všechny bacily konečně utekly moc děkuji. Jana

 • Zdenka. S.

  Jsem nadšená a všem doporučuji!! Hned na první masáži se dá poznat, že masér Pavel je profesionál a svou práci má velmi rád. Vyzkoušela jsem už několik masážních salonů a chtěla to vzdát. Tady si však nepřipadám jen jako kus masa a neposlouchám řeči o tom, že na bolesti zad si stejně musím vzít prášek... Jelikož dělám v kanceláři , poměrně na to trpím. Zablokovala se mi pravá polovina zad, po masáži v Harmony care přišla částečná úleva a další den jsem se cítila výborně! Teď chodím pravidelně už 3 měsíce a za celou dobu se nevrátila bolest ani blokace! Peněz investovaných do zdraví nelze litovat, ovšem další plus : cena je příznivá a navíc si na masáži dokážu i příjemně odpočinout. Začínám chodit i na masáž proti celulitidě, věřím, že budu spokojená. Velké díky Pavle !! Zdenka :-)

 • Jana Řemínková

  Po úterní návštěvě masáže proti celulitidě se musím podělit o velmi příjemný zážitek. Musím se přiznat, že jsem ani neočekávala tak příjemný pobyt, profesionální přístup a celkový prožitek. Určitě budu pokračovat a určitě zkusím i masáž obličeje lávovými kameny.Ještě jednou děkuji. Jana

 • Markéta Strnadová

  Masáže v podání příjemného a šikovného maséra Pavla moc doporučuji a chválím! Už se staly nedílnou součástí mého pracovního týdne :-)

 • Miluše Zýskalová

  Nyní již mám za sebou masáž proti celulitidě, masáž lávovými kameny a masáž obličeje. Určitě budu pokračovat dále a vřele doporučuji. Je to úžasný relax, super výsledky, příjemné, čisté prostředí a milý + šikovný masér :-) ,který Vás hýčká po celou dobu a tím to bych mu chtěla ještě jednou poděkovat. Brzy nashle v salonu, Milis :)

 • Věra Haufová

  Ještě jednou bych chtěla poděkovat za masáž lávovými kameny. Bylo to úžasné, odpočinula jsem si a hlavně - záda už mě vůbec nebolí. Určitě přijdu znovu na super relax. Díky Věra

 • Aneta Svobodová

  Dobrý den, byla jsem u Vás na masáži proti celulitidě a výsledek je perfektní. Určitě se znovu objednám. Děkuji, Aneta

 • Tomáš Maixner

  Nedovedl jsem si představit, že by mě mohl masírovat muž, ale rád přijdu znovu, perfektní.


Vložit vzkaz