Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Leoš Kohout

  U pana Pavla jsem byl poprvé před třemi měsíci měl jsem objendanou masáž lávovými kameny masáž byla úžasná ty horké kameny jsou prostě bomba :) na masáže chodím každý měsíc nechávám si masáž lávovými kameny a ještě mě přejede po zádech baňkou a to je pecka :) už se těším na další masáž ten pocit když vstanete z lehátka je úžasný.

 • Jaroslava V.

  Již od února chodím na masáže k panu Pavlovi a nemůžu si je vynachválit. Profesionální přístup ke klientovi,masáže úžasné ( absolvovala jsem masáž proti celulitidě a lávovými kameny).Vždy si perfektně odpočinu a jdu domů jako znovuzrozená.Na masáže chodí i můj manžel a je též velice spokojený. Pana Pavla všem vřele doporučuji a přeji mu hodně spokojených a nadšených klientů.

 • MUDr. Kateřina Racková

  Včera jsem měla tu čest se prvně seznámit s masáží pana Elise a byla jsem příjemně překvapena. Masáž byla provedena profesionálním způsobem, příjemná, relaxace se dostavila téměř okamžitě. Už se nemůžu dočkat přístího týdne, kdy jsem opět objednána. No bylo to prostě super!

 • Gabriela Pechová

  Již několikrát jsem absolvovala Pavlovi masáže(konkrétně proti celulitidě, ale i ukázky masáže obličeje a masáž lávovými kameny) a jsem velice spokojená, vždy si u něho skvěle odpočinu. Jeho přístup je profesionální a je znát, že si na své práci dává velice záležet, aby byli klienti spokojeni a odcházeli od něho příjemně naladěni. Jeho masáže pomáhají nejen fyzicky, ale i duševné. Ještě jednou díky Pavle :)

 • Květa S.

  Včera jsem na doporučení své sestry v Harmony Care absolvovala masáž lávovými kameny. A mohu ji doporučit i Vám. Prostředí bylo příjemné, masér sympatický, profesionální a velmi šikovný. Masáž byla na výbornou, dodala mi energii a ulevila od bolesti zad. A pán si dával velký pozor, aby mi neumastil vlasy, čehož si také cením. Díky, a ráda přijdu příští týden na další masáž.

 • Monika J.

  Všem doporučuji zlaté ručičky pana Pavla! Už několik let jsem měla hrozné bolesti bederní páteře, hlavně v noci. O bolesti se mi zdálo i ve snu a když jsem se vzbudila, tak to byla pravda. Strašný, nikomu to nepřeju. Aby toho nebylo málo, posledního půl rok jsem začala mít velké bolesti ještě v rameni, které přecházely do krku a hlavy. Ani lékaři na neurologii mi od bolesti nedokázali pomoci. Až pan Pavel to dokázal, fakt je dobrej! Už po první masáži jsem nepociťovala žádnou bolest. Zatím tento stav trvá a doufám že také vydrží. Bez bolesti se žije opravdu lépe. Kdo to nezažil, neuvěří. Ještě jednou velké DÍKY pro pana Pavla.

 • Lenka

  Nejlepší a nejpříjemnější masáže od maséra Pavla na kterých jsem doposud byla. Úžasný relax s profesionálním přístupem. Masér Pavel je profík a člověk na svém místě. Mohu všem doporučit a nejlépe je to vyzkoušet a udělat si svůj vlastní názor. Každopádně všechny ty kladné recenze nelžou:)

 • Kateřina Lidmilová

  K panu Pavlovi jsem začala chodit asi 3 měsíce po porodu kdy mě opravdu velice boleli záda.Již po první masáži jsem cítila neskutečnou úlevu :,) Od té doby chodím na masáže zad pravidelně a já se cítím opět skvěle!Mohu všem jen doporučit! Tímto díky Kateřina :,D

 • Jana Nejedlá

  Já prostě nemám slov. To se musí zažít.Souhlasím s ostatními, že masáž od pana Pavla je něčím nesrovnatelným s ostatními maséry a jejich masážemi.On je člověk na svém místě a dělá svou práci naplno.Jsem velmi ráda, že jsem se s ním setkala a zažila masáž lávovými kameny.Děkuji, příjdu znovu velmi ráda.

 • Eva Rotterová

  Na masáže chodím již několik let a do různých salonů, ale nejlepší masáž jakou jsem kdy měla, byla v Harmony care u pana Pavla Elise. Byl to úžasný relax a pohoda, příjemné prostředí. Absolvovala jsem 3x masáž proti celulitidě, známky zlepšení jsou již teď patrné, medová detoxikační masáž byla velice příjemná, ale co bych každé ženě přála alespoň 1x za měsíc, je masáž obličeje lávovými kameny - skvělé. Do Harmony care se budu vždy ráda vracet. Děkuji. Eva


Vložit vzkaz