Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Katka L.

  Poprvé jsem vyzkoušela masáž Lomi Lomi a můžu říct, že to je něco úžasného. Všem vřele doporučuji. Během masáže jsem zapomněla na všechny starosti a problémy, bylo to jen o mě, o tichu, o relaxaci. Prostě balzám na těle i na duši. Už se těším na další masáž. Díky moc.

 • Pavla Novotná

  V pátek jsem byla poprvé zakusit masáž proti celulitidě....moje sestra o tom tak básnila, že jsem si řekla, že to musím zkusit také a přesvědčit se, že je to opravdu tak efektivní. Musím říci, že to byla bomba! :-) a už se těším na další návštěvu. Nejen že člověk může zcela vypnout a relaxovat, ale sám hned vidí výsledky.

 • Zdenka S.

  Vše nejlepší k svátku Pavle !!!

 • Obermajerová Petra

  Dobrý den včera jsem absolvovala u pana Elise masáž za pomocí lávových kamenů múžu jen vřele doporučit.Bylo to úžasné a masáž obličeje neuvěřitelná už ted se těším na další návštěvu v tomto salonu.Přeji hodně spokojených klientů.

 • Zdenka S.

  Původně jsem maséra Pavla vyhledala především kvůli bolestem zad, které se od doby, co k němu docházím (už 4 měsíce) neobjevily!! Nedávno jsem však začala pozorovat náznaky celulitidy na vnější straně stehen, v rodině na to netrpíme, ale i tak mě to znervóznilo, nerada bych měla pomerančovou kůži po celých nohou. Zpočátku se mi nechtělo věřit, že by mi mohla pomoci masáž, ale efekt byl znát hned po první masáži proti celulitidě. Pokud někdo váháte, není důvod. Nejen, že celulitida ustoupila, navíc se zatím stále ztrací sem tam i nějaký cm z pasu,boků i stehen. Kdybych si udržela úbytek naměřený ihned po zábalu, bylo by to sice výraznější, i tak je to příjemný bonus k hladké kůži. Stále se divím, co člověk může všechno dokázat, díky Pavle, jsi výjimečný. Velice trefně vybraný název společnosti, ikdyž přece jen skromně. Doplnila bych na "harmony care for body&soul" :-) .

 • Marta Pospíšilová

  Během asi 18ti let jsem ,, prošla rukama " několika masérů a masérek. Ale teprve po návštěvě maséra Pavla Elise jsem měla pocit, že mi chce opravdu pomoci, že nebere masírování jako práci, ale jako poslání a že člověk pro něho není jen další jméno v diáři, což je v dnešní době opravdu vzácné. Proto doporučuji všem, kdo máte nějaký problém a Pavlovi přeji, ať zvládne ten zástup vracejících se spokojených klientů. Přeji krásné léto vám všem.

 • Jarmila Doležalová

  7.6. jsem absolvovala masáž lávovými kameny u pana Pavla Elise. Chodím často na různé masáže, ale takový profesionální a lidský přístup jsem ještě nezažila. Byl to úžasný relax. Dokonce se mi podařilo se zcela uvolnit a usnout. Byl to krásný zážitek a k panu Elisovi jsem si zakoupila další 4 poukazy a těším se na další masáže. Všem doporučuji tento salon.

 • Ester M.

  Všem vřele doporučuji, skvělý jak profesionální tak lidský přístup. Odcházím odpočinutá a nabitá energií a zároveň moje bolesti zad ustupují. Moc se těším na další návštěvu. Velice děkuji panu masérovi.

 • Miluška Wiebkin

  Úžasná masáž "Lomi lomi". Profesionální přístup od pana Pavla. Nádherně jsem si odpočinula. Jsem nadšená a vřele doporučuji. Děkuju.

 • Lucie Němečková

  Dnes jsem byla u Pana Pavla, musím pochválit, je to super relaxace, bezvadná masáž lávovými kameny a masáž obličeje bych vřele doporučila všem. Výsledky jsou znát. Stojí to za to, udělat si čas pro sebe a Pana Pavla mohu vřele doporučit.


Vložit vzkaz