Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Marta Pospíšilová

  Během asi 18ti let jsem ,, prošla rukama " několika masérů a masérek. Ale teprve po návštěvě maséra Pavla Elise jsem měla pocit, že mi chce opravdu pomoci, že nebere masírování jako práci, ale jako poslání a že člověk pro něho není jen další jméno v diáři, což je v dnešní době opravdu vzácné. Proto doporučuji všem, kdo máte nějaký problém a Pavlovi přeji, ať zvládne ten zástup vracejících se spokojených klientů. Přeji krásné léto vám všem.

 • Jarmila Doležalová

  7.6. jsem absolvovala masáž lávovými kameny u pana Pavla Elise. Chodím často na různé masáže, ale takový profesionální a lidský přístup jsem ještě nezažila. Byl to úžasný relax. Dokonce se mi podařilo se zcela uvolnit a usnout. Byl to krásný zážitek a k panu Elisovi jsem si zakoupila další 4 poukazy a těším se na další masáže. Všem doporučuji tento salon.

 • Ester M.

  Všem vřele doporučuji, skvělý jak profesionální tak lidský přístup. Odcházím odpočinutá a nabitá energií a zároveň moje bolesti zad ustupují. Moc se těším na další návštěvu. Velice děkuji panu masérovi.

 • Miluška Wiebkin

  Úžasná masáž "Lomi lomi". Profesionální přístup od pana Pavla. Nádherně jsem si odpočinula. Jsem nadšená a vřele doporučuji. Děkuju.

 • Lucie Němečková

  Dnes jsem byla u Pana Pavla, musím pochválit, je to super relaxace, bezvadná masáž lávovými kameny a masáž obličeje bych vřele doporučila všem. Výsledky jsou znát. Stojí to za to, udělat si čas pro sebe a Pana Pavla mohu vřele doporučit.

 • Erika B.

  Dnešní masáže lávovými kameny u pana Pavla = užasná záležitost ! Děkuji mnohokrát a těším se na další návštěvu. S pozdravem velmi spokojená zákaznice :-) E.B.

 • Alena Petric

  Minulý týden jsem byla u pana Pavla na masáži proti celulitidě a masáž lávovými kameny včetně obličeje.. Musím přiznat, že tak úžasný výsledek jsem absolutně nečekala. Nejsem žádná boubelka, ale po jedné proceduře -6 cm přes bříško, -6 cm přes boky, celá hlaďoučká.. Obličej odpočatý, vrásky podstatně méně patrné, prostě jako když se vrátíte v čase :-) Jsem neskutečně nadšena a jednoznačně doporučuji klientům, kteří uvažují o návštěvě a výběru maséra vůbec. Pan Pavel má profesionální přístup a přitom je to moc prima človíček, který mě doslova ohromil i svým příjemným lidským přístupem :-) Každý klient mi dá jistě za pravdu, že všichni se musí cítit jako v nebi a odchází nabiti velmi pozitivní energií, která neustává. Báječný zážitek a relax na závěr týdne! Už teď se klepu na další návštěvu. Děkuji, Pavle.. :-)

 • Leoš Kohout

  U pana Pavla jsem byl poprvé před třemi měsíci měl jsem objendanou masáž lávovými kameny masáž byla úžasná ty horké kameny jsou prostě bomba :) na masáže chodím každý měsíc nechávám si masáž lávovými kameny a ještě mě přejede po zádech baňkou a to je pecka :) už se těším na další masáž ten pocit když vstanete z lehátka je úžasný.

 • Jaroslava V.

  Již od února chodím na masáže k panu Pavlovi a nemůžu si je vynachválit. Profesionální přístup ke klientovi,masáže úžasné ( absolvovala jsem masáž proti celulitidě a lávovými kameny).Vždy si perfektně odpočinu a jdu domů jako znovuzrozená.Na masáže chodí i můj manžel a je též velice spokojený. Pana Pavla všem vřele doporučuji a přeji mu hodně spokojených a nadšených klientů.

 • MUDr. Kateřina Racková

  Včera jsem měla tu čest se prvně seznámit s masáží pana Elise a byla jsem příjemně překvapena. Masáž byla provedena profesionálním způsobem, příjemná, relaxace se dostavila téměř okamžitě. Už se nemůžu dočkat přístího týdne, kdy jsem opět objednána. No bylo to prostě super!


Vložit vzkaz