Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Jarmila Doležalová

  7.6. jsem absolvovala masáž lávovými kameny u pana Pavla Elise. Chodím často na různé masáže, ale takový profesionální a lidský přístup jsem ještě nezažila. Byl to úžasný relax. Dokonce se mi podařilo se zcela uvolnit a usnout. Byl to krásný zážitek a k panu Elisovi jsem si zakoupila další 4 poukazy a těším se na další masáže. Všem doporučuji tento salon.

 • Ester M.

  Všem vřele doporučuji, skvělý jak profesionální tak lidský přístup. Odcházím odpočinutá a nabitá energií a zároveň moje bolesti zad ustupují. Moc se těším na další návštěvu. Velice děkuji panu masérovi.

 • Miluška Wiebkin

  Úžasná masáž "Lomi lomi". Profesionální přístup od pana Pavla. Nádherně jsem si odpočinula. Jsem nadšená a vřele doporučuji. Děkuju.

 • Lucie Němečková

  Dnes jsem byla u Pana Pavla, musím pochválit, je to super relaxace, bezvadná masáž lávovými kameny a masáž obličeje bych vřele doporučila všem. Výsledky jsou znát. Stojí to za to, udělat si čas pro sebe a Pana Pavla mohu vřele doporučit.

 • Erika B.

  Dnešní masáže lávovými kameny u pana Pavla = užasná záležitost ! Děkuji mnohokrát a těším se na další návštěvu. S pozdravem velmi spokojená zákaznice :-) E.B.

 • Alena Petric

  Minulý týden jsem byla u pana Pavla na masáži proti celulitidě a masáž lávovými kameny včetně obličeje.. Musím přiznat, že tak úžasný výsledek jsem absolutně nečekala. Nejsem žádná boubelka, ale po jedné proceduře -6 cm přes bříško, -6 cm přes boky, celá hlaďoučká.. Obličej odpočatý, vrásky podstatně méně patrné, prostě jako když se vrátíte v čase :-) Jsem neskutečně nadšena a jednoznačně doporučuji klientům, kteří uvažují o návštěvě a výběru maséra vůbec. Pan Pavel má profesionální přístup a přitom je to moc prima človíček, který mě doslova ohromil i svým příjemným lidským přístupem :-) Každý klient mi dá jistě za pravdu, že všichni se musí cítit jako v nebi a odchází nabiti velmi pozitivní energií, která neustává. Báječný zážitek a relax na závěr týdne! Už teď se klepu na další návštěvu. Děkuji, Pavle.. :-)

 • Leoš Kohout

  U pana Pavla jsem byl poprvé před třemi měsíci měl jsem objendanou masáž lávovými kameny masáž byla úžasná ty horké kameny jsou prostě bomba :) na masáže chodím každý měsíc nechávám si masáž lávovými kameny a ještě mě přejede po zádech baňkou a to je pecka :) už se těším na další masáž ten pocit když vstanete z lehátka je úžasný.

 • Jaroslava V.

  Již od února chodím na masáže k panu Pavlovi a nemůžu si je vynachválit. Profesionální přístup ke klientovi,masáže úžasné ( absolvovala jsem masáž proti celulitidě a lávovými kameny).Vždy si perfektně odpočinu a jdu domů jako znovuzrozená.Na masáže chodí i můj manžel a je též velice spokojený. Pana Pavla všem vřele doporučuji a přeji mu hodně spokojených a nadšených klientů.

 • MUDr. Kateřina Racková

  Včera jsem měla tu čest se prvně seznámit s masáží pana Elise a byla jsem příjemně překvapena. Masáž byla provedena profesionálním způsobem, příjemná, relaxace se dostavila téměř okamžitě. Už se nemůžu dočkat přístího týdne, kdy jsem opět objednána. No bylo to prostě super!

 • Gabriela Pechová

  Již několikrát jsem absolvovala Pavlovi masáže(konkrétně proti celulitidě, ale i ukázky masáže obličeje a masáž lávovými kameny) a jsem velice spokojená, vždy si u něho skvěle odpočinu. Jeho přístup je profesionální a je znát, že si na své práci dává velice záležet, aby byli klienti spokojeni a odcházeli od něho příjemně naladěni. Jeho masáže pomáhají nejen fyzicky, ale i duševné. Ještě jednou díky Pavle :)


Vložit vzkaz