Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Jana Lidmilová

  Doporučuji všem,masáže od pana Pavla, zlaté ručičky + lávové kameny= nádhera. Těším se vždy na masáž,odcházím uvolněná,nabitá energií,prostě paráda Díky:-)

 • Jana Řemínková

  První prázdninový den jsem opět zavítala do působiště pana Elise.Při minulé návštěvě jsem okusila masáž proti celulitidě a nyní jsem zkusila masáž zad a obličeje lávovými kameny.Nevím, kterou masáž bych vyhodnotila jako vítěznou, protože všechny tři jsou naprosto úžasné.Jedno vím ale jistě - objednala jsem se postupně na všechny znovu.To snad potvrzuje moji spokojenost.Ještě jednou díky. Jana

 • Edita Bakešová

  Ahoj chodím k Pavlovi na masáže přes půl roku a jsem úplně nadšená. Z počátku jsem tomu zas tak nevěřila ale už po první masáži mi spadla brada a to doslova,chodím na masáž proti celulitidě a formování postavy a výsledky jsou úžasné po 5 návštěvě jsem bez celulitídy a postava se mi formuje úplně neuvěřitelně po první masáži šli centimetry dolu přes 10 cm no prostě úžasný. Všem vřele doporučuji vyzkoušet stojí to zato a ten relax a pohoda během masáže paráda opravdu zkuste a uvidíte sami :)

 • Katka L.

  Poprvé jsem vyzkoušela masáž Lomi Lomi a můžu říct, že to je něco úžasného. Všem vřele doporučuji. Během masáže jsem zapomněla na všechny starosti a problémy, bylo to jen o mě, o tichu, o relaxaci. Prostě balzám na těle i na duši. Už se těším na další masáž. Díky moc.

 • Pavla Novotná

  V pátek jsem byla poprvé zakusit masáž proti celulitidě....moje sestra o tom tak básnila, že jsem si řekla, že to musím zkusit také a přesvědčit se, že je to opravdu tak efektivní. Musím říci, že to byla bomba! :-) a už se těším na další návštěvu. Nejen že člověk může zcela vypnout a relaxovat, ale sám hned vidí výsledky.

 • Zdenka S.

  Vše nejlepší k svátku Pavle !!!

 • Obermajerová Petra

  Dobrý den včera jsem absolvovala u pana Elise masáž za pomocí lávových kamenů múžu jen vřele doporučit.Bylo to úžasné a masáž obličeje neuvěřitelná už ted se těším na další návštěvu v tomto salonu.Přeji hodně spokojených klientů.

 • Zdenka S.

  Původně jsem maséra Pavla vyhledala především kvůli bolestem zad, které se od doby, co k němu docházím (už 4 měsíce) neobjevily!! Nedávno jsem však začala pozorovat náznaky celulitidy na vnější straně stehen, v rodině na to netrpíme, ale i tak mě to znervóznilo, nerada bych měla pomerančovou kůži po celých nohou. Zpočátku se mi nechtělo věřit, že by mi mohla pomoci masáž, ale efekt byl znát hned po první masáži proti celulitidě. Pokud někdo váháte, není důvod. Nejen, že celulitida ustoupila, navíc se zatím stále ztrací sem tam i nějaký cm z pasu,boků i stehen. Kdybych si udržela úbytek naměřený ihned po zábalu, bylo by to sice výraznější, i tak je to příjemný bonus k hladké kůži. Stále se divím, co člověk může všechno dokázat, díky Pavle, jsi výjimečný. Velice trefně vybraný název společnosti, ikdyž přece jen skromně. Doplnila bych na "harmony care for body&soul" :-) .

 • Marta Pospíšilová

  Během asi 18ti let jsem ,, prošla rukama " několika masérů a masérek. Ale teprve po návštěvě maséra Pavla Elise jsem měla pocit, že mi chce opravdu pomoci, že nebere masírování jako práci, ale jako poslání a že člověk pro něho není jen další jméno v diáři, což je v dnešní době opravdu vzácné. Proto doporučuji všem, kdo máte nějaký problém a Pavlovi přeji, ať zvládne ten zástup vracejících se spokojených klientů. Přeji krásné léto vám všem.

 • Jarmila Doležalová

  7.6. jsem absolvovala masáž lávovými kameny u pana Pavla Elise. Chodím často na různé masáže, ale takový profesionální a lidský přístup jsem ještě nezažila. Byl to úžasný relax. Dokonce se mi podařilo se zcela uvolnit a usnout. Byl to krásný zážitek a k panu Elisovi jsem si zakoupila další 4 poukazy a těším se na další masáže. Všem doporučuji tento salon.


Vložit vzkaz