Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Inka Babáková

  Dobrý den, před týdnem jsem byla u pana Elise na masáži lávovými kameny a teprve dnes se dostávám k tomu,abych napsala,jak moc jsem byla spokojená.Myslím si,že jsem dokonce na chvíli usnula,tak skvělé to bylo.Byla jsem naprosto uvolněná a relaxovala jsem na sto procent.Nakonec jsem si s pane Elisem trochu popovídala,protože on poznal,že mám nějaké starosti( zemřel mi v březnu jediný syn)Byla jsem opravdu moc spokojená a doporučuji se objednat a vychutnat si péči pana Elise.Já počítám s tím,že se určitě ještě objednám po Novém roce.Velice spokojená klientka Inka Babáková

 • Michaela Průšová

  Dobrý den, masáž lávovými kameny u pana Elise je užasná. Mohu jen potvrdit. Vyzkoušela jsem již více masáží a mohu říci, že tato je jedna z nejlepších. P. Elise práce baví a je to vidět, masáž je kvalitní a dodá energii, cítím se po ní lehká jako obláček, uvolněná a zbavená stresu. Oceňuji také dobré rady a pozitivní přístup.

 • Denisa Šrámková

  Dnes jsem byla na relaxační masáži. Dostala jsem to jako dárek k svátku. Bylo to úžasné, jen to strašně rychle uteklo. Cítím se parádně.

 • Dana

  V sychravém počasí podzimu je masáž horkými lávovými kameny příjemným prožitkem. Vůně kokosového oleje naplní Vaše smysly. Děkuji a doporučuji.

 • Lucie Chotěnovská

  Dobrý den, včera jsem byla na relaxační masáži lávovými kameny. Masáž byla skvělá, příjemně jsem se uvolnila a opadl ze mě všechen stres. Po masáži jsem se cítila jako jiný člověk. Budu chodit pravidelně. Vřele všem doporučuji.

 • Ondrišíková Marie

  Dobrý den včera jsem byla na masáži obličeje lav.kameny něco úžasného nedá se to ani popsat jak příjemě mi bylo,chtěla bych moc poděkovat panu masérovi.Určitě budu chodit pravidelně.

 • Romana

  Minulý týden jsem byla na masáži lávovými kameny. Přemýšlela jsem, jak nejlépe popsat svoje pocity-bylo to naprosto úžasné !!! Již při vstupu do mas.salónu jsem se cítila naprosto příjemně, krásné prostředí, sympatický masér a masáž? Prostě nepopsatelná relaxace a úleva od všech starostí všedního dne. Po masáži mi bylo krásně. Rozhodla jsem se, že budu chodit pravidelně, pořád myslím jen na ostatní a na sebe nejméně. Toto bude první krok, jak myslet víc i sama na sebe. Maximálně doporučuji všem ! Romana

 • Martina Š.

  Dostala jsem vouchery od kamarádky a jsem za ně moc ráda. Masáž byla skvělá, příjemné prostředí. Vřele doporučuji a těším se na další masáž.

 • Pavel Č.

  "pracuji s počítačem a jezdím autem" :), tak mě bolí záda... :( Kdybych tušil, že v rámci masáže s lávovými kameny se mi dostane takové úlevy a dobře míněných rad, objednal bych se daleko dřív... Rád se zařadím mezi pravidelné klienty nejen na lávové kameny...

 • Hana Jankovská

  Dobrý den.Masáž za pomocí lávových kamenů jsem dostala jako dárek.Bylo to úžasné,vřele doporučuji všem.Těším se na další navštěvu v tomto salonu a pana Elise budu jenom doporučovat Dekuji


Vložit vzkaz