Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Romana

  Dobrý den, ještě jednou chci poděkovat,za naprosto úžasnou masáž a uvolnění.Pan Elias má zlaté ruce!!!Už teď se těším na další masáž.

 • Pavla

  I já bych se ráda s vámi podělila o zážitky z masáže obličeje, kterou jsem okusila včera. Musím říci, že to byla skvělá relaxace, pocit a ten výsledek v zrcadle! Takto bych se chtěla každé ráno probudit. :-) Nejlepší moment pro mě byl při střídání teplých a studených kamenů. Samozřejmě jsem již objednaná na další a už se moc těším. Doporučuji ji tedy všem ženám. Udělejme něco pro sebe! Krásný den, P.

 • Jana Kocianova

  Chtěla bych se s vámi podělit o zážitek z masáže od pana maséra. Chodím na masáže a proto jsem dostala doporučení od kamarádky s pochvalou na masáž zad a obličeje. Nejprve jsem si tady pročítala příspěvky a ne že bych nevěřila, ale brala to s jistou rezervou. Opravdu první setkání s panem masérem a prostředím, bylo příjemné jak se tu píše a to mohu potvrdit.Během prvních chvil masáže jsem začínala mít pocit uvolněnosti a zažívala stav jako když spím, ale přitom jsem přesně věděla co se děje, takže jsem nespala. Masáže obličeje jsem si představovala, že bude jako když jsem u kosmetičky, ale bylo to úplně něco jiného. Super, nevím co bylo lepší, jestli masáž zad nebo obličeje. A když jsem se podívala po masáži do zrcadla a viděla ten výsledek, tak jsem opravdu nadšená. Každá žena by měla alespoň jednou měsíčně se nechat takto hýčkat s tímto výsledkem. Děkuji panu Elisovi. Jana

 • Jana Řemínková

  Dobrý den, opět se přidávám ke spokojeným zákaznicím a chci se podělit o své dojmy.Sice je konec ledna, ale já se chci vrátit ještě do předvánočního období.Všichni se za něčím honíme a já místo úporného spěchu jsem si "lehla" na masáž k p.Elisovi.Nádherně jsem si prožila čas, který bych nesmyslně věnovala určitě nějakému úklidu. Ježíšek k nám stejně přišel a já jsem se cítila bezvadně hlavně díky masáži.Proč to píšu až nyní?Protože si tu samou pohodu chci dopřát zase zítra.Moc se těším.

 • Petra

  Po dnešní masáži lávovými kameny, které jsem dostala jako dárek od kamarádek k narozeninám, se cítím opravdu úžasně. Musím vřele doporučit. Pan masér je opravdu třída. Děkuji za skvělý zážitek.

 • Martina Králová

  Dobrý den, k narozeninám jsem dostala od sestry a jejího přítele poukázku na masáž u p. Elise. Masáž byla úžasná, atmosféra a prostředí bylo velice příjemné. Moc se těším na další návštěvu :-) Vřele doporučuji!

 • Karolína

  Byla jsem na masáži a jsem velice spokojena s pečlivostí a profesionálním přístupem. Vřele doporučuji.

 • Sylva Truhlářová

  Dobrý den, masáž lávovými kameny byla úžasná. Cítila jsem se skvěle, a to nejen díky masáži a prostředí, ale i díky přístupu pana maséra. Děkuji za krásný zážitek.

 • Zuzana Brabcová

  Útulné prostředí,velice příjemný pan masér,pohodová atmosféra podmíněná přístupem majitele salonu a masáž,která ve vás zanechá pocit blaženosti ještě několik dlouhých hodin...Díky za skvělý a uvolňující zážitek.

 • Nataša Zikánová

  Díky relaxačním masážím lávovými kameny u pana Elise se mi vrátily dny bez bolestí. Každému vřele doporučuji a určitě vyzkouším i další nabízené techniky masáží. Děkuji panu Elisovi za dobré rady a pěkné popovídání.


Vložit vzkaz