Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Dana

  V sychravém počasí podzimu je masáž horkými lávovými kameny příjemným prožitkem. Vůně kokosového oleje naplní Vaše smysly. Děkuji a doporučuji.

 • Lucie Chotěnovská

  Dobrý den, včera jsem byla na relaxační masáži lávovými kameny. Masáž byla skvělá, příjemně jsem se uvolnila a opadl ze mě všechen stres. Po masáži jsem se cítila jako jiný člověk. Budu chodit pravidelně. Vřele všem doporučuji.

 • Ondrišíková Marie

  Dobrý den včera jsem byla na masáži obličeje lav.kameny něco úžasného nedá se to ani popsat jak příjemě mi bylo,chtěla bych moc poděkovat panu masérovi.Určitě budu chodit pravidelně.

 • Romana

  Minulý týden jsem byla na masáži lávovými kameny. Přemýšlela jsem, jak nejlépe popsat svoje pocity-bylo to naprosto úžasné !!! Již při vstupu do mas.salónu jsem se cítila naprosto příjemně, krásné prostředí, sympatický masér a masáž? Prostě nepopsatelná relaxace a úleva od všech starostí všedního dne. Po masáži mi bylo krásně. Rozhodla jsem se, že budu chodit pravidelně, pořád myslím jen na ostatní a na sebe nejméně. Toto bude první krok, jak myslet víc i sama na sebe. Maximálně doporučuji všem ! Romana

 • Martina Š.

  Dostala jsem vouchery od kamarádky a jsem za ně moc ráda. Masáž byla skvělá, příjemné prostředí. Vřele doporučuji a těším se na další masáž.

 • Pavel Č.

  "pracuji s počítačem a jezdím autem" :), tak mě bolí záda... :( Kdybych tušil, že v rámci masáže s lávovými kameny se mi dostane takové úlevy a dobře míněných rad, objednal bych se daleko dřív... Rád se zařadím mezi pravidelné klienty nejen na lávové kameny...

 • Hana Jankovská

  Dobrý den.Masáž za pomocí lávových kamenů jsem dostala jako dárek.Bylo to úžasné,vřele doporučuji všem.Těším se na další navštěvu v tomto salonu a pana Elise budu jenom doporučovat Dekuji

 • Jana Karasová

  Tak mám za sebou dnes masáž zad a jedinou chybu, kterou to mělo, bylo to, že mi to celé přišlo jako chvilička, přitom jsem si odpočívala hodinu. Opravdu to stojí za to zažít. Nemůžu se dočkat příště!

 • Jana Karasová

  Tak mám za sebou dnes masáž zad a jedinou chybu, kterou to mělo, bylo to, že mi to celé přišlo jako chvilička, přitom jsem si odpočívala hodinu. Opravdu to stojí za to zažít. Nemůžu se dočkat příště!

 • Jitka Řezníčková

  Dnes jsem byla na masáži zad lávovými kameny. Chtěla bych poděkovat panu Elisovi za příjemnou, relaxační masáž. Opravdu jsem si odpočinula, na hodinu zapomněla na starosti. Krásné prostřední. Super. Mohu jen všem doporučit. Ještě jednou díky.


Vložit vzkaz