Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Karolína

  Byla jsem na masáži a jsem velice spokojena s pečlivostí a profesionálním přístupem. Vřele doporučuji.

 • Sylva Truhlářová

  Dobrý den, masáž lávovými kameny byla úžasná. Cítila jsem se skvěle, a to nejen díky masáži a prostředí, ale i díky přístupu pana maséra. Děkuji za krásný zážitek.

 • Zuzana Brabcová

  Útulné prostředí,velice příjemný pan masér,pohodová atmosféra podmíněná přístupem majitele salonu a masáž,která ve vás zanechá pocit blaženosti ještě několik dlouhých hodin...Díky za skvělý a uvolňující zážitek.

 • Nataša Zikánová

  Díky relaxačním masážím lávovými kameny u pana Elise se mi vrátily dny bez bolestí. Každému vřele doporučuji a určitě vyzkouším i další nabízené techniky masáží. Děkuji panu Elisovi za dobré rady a pěkné popovídání.

 • Lucie

  Masáž lávovými kameny je skvělá. Během masáže sice čas utekl dvojnásobnou rychlostí, ale pak jsem omládla, zpomalila a usmivala se na svět. ☺Doporučuji.

 • Lenka

  Dobrý den, dnes jsem byla na masáži lávovými kameny. Masáž byla úžasná, uvolňující, relaxační. Troufám si říct, že na takové jsem ještě nikdy nebyla. Hned jsem se objednala na další. Pan Elis je příjemný a chtěla bych mu poděkovat za příjemný rozhovor. Jeho rady jsem si vzala k srdci. Doporučuji!

 • Blanka Kořínková

  Dobrý den, dostala jsem masáž jako dárek k narozeninám od kamarádky . Dnes jsem na ni byla a bylo to opravdu úžasné. V životě jsem nezažila příjemnější relaxační masáž. Tuto pohodu si dopřeji každý měsíc. Pan masér je opravdu výborný. Moc děkuji Kořínková

 • Inka Babáková

  Dobrý den, před týdnem jsem byla u pana Elise na masáži lávovými kameny a teprve dnes se dostávám k tomu,abych napsala,jak moc jsem byla spokojená.Myslím si,že jsem dokonce na chvíli usnula,tak skvělé to bylo.Byla jsem naprosto uvolněná a relaxovala jsem na sto procent.Nakonec jsem si s pane Elisem trochu popovídala,protože on poznal,že mám nějaké starosti( zemřel mi v březnu jediný syn)Byla jsem opravdu moc spokojená a doporučuji se objednat a vychutnat si péči pana Elise.Já počítám s tím,že se určitě ještě objednám po Novém roce.Velice spokojená klientka Inka Babáková

 • Michaela Průšová

  Dobrý den, masáž lávovými kameny u pana Elise je užasná. Mohu jen potvrdit. Vyzkoušela jsem již více masáží a mohu říci, že tato je jedna z nejlepších. P. Elise práce baví a je to vidět, masáž je kvalitní a dodá energii, cítím se po ní lehká jako obláček, uvolněná a zbavená stresu. Oceňuji také dobré rady a pozitivní přístup.

 • Denisa Šrámková

  Dnes jsem byla na relaxační masáži. Dostala jsem to jako dárek k svátku. Bylo to úžasné, jen to strašně rychle uteklo. Cítím se parádně.


Vložit vzkaz