Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Jana Řemínková

  Dobrý den, opět se přidávám ke spokojeným zákaznicím a chci se podělit o své dojmy.Sice je konec ledna, ale já se chci vrátit ještě do předvánočního období.Všichni se za něčím honíme a já místo úporného spěchu jsem si "lehla" na masáž k p.Elisovi.Nádherně jsem si prožila čas, který bych nesmyslně věnovala určitě nějakému úklidu. Ježíšek k nám stejně přišel a já jsem se cítila bezvadně hlavně díky masáži.Proč to píšu až nyní?Protože si tu samou pohodu chci dopřát zase zítra.Moc se těším.

 • Petra

  Po dnešní masáži lávovými kameny, které jsem dostala jako dárek od kamarádek k narozeninám, se cítím opravdu úžasně. Musím vřele doporučit. Pan masér je opravdu třída. Děkuji za skvělý zážitek.

 • Martina Králová

  Dobrý den, k narozeninám jsem dostala od sestry a jejího přítele poukázku na masáž u p. Elise. Masáž byla úžasná, atmosféra a prostředí bylo velice příjemné. Moc se těším na další návštěvu :-) Vřele doporučuji!

 • Karolína

  Byla jsem na masáži a jsem velice spokojena s pečlivostí a profesionálním přístupem. Vřele doporučuji.

 • Sylva Truhlářová

  Dobrý den, masáž lávovými kameny byla úžasná. Cítila jsem se skvěle, a to nejen díky masáži a prostředí, ale i díky přístupu pana maséra. Děkuji za krásný zážitek.

 • Zuzana Brabcová

  Útulné prostředí,velice příjemný pan masér,pohodová atmosféra podmíněná přístupem majitele salonu a masáž,která ve vás zanechá pocit blaženosti ještě několik dlouhých hodin...Díky za skvělý a uvolňující zážitek.

 • Nataša Zikánová

  Díky relaxačním masážím lávovými kameny u pana Elise se mi vrátily dny bez bolestí. Každému vřele doporučuji a určitě vyzkouším i další nabízené techniky masáží. Děkuji panu Elisovi za dobré rady a pěkné popovídání.

 • Lucie

  Masáž lávovými kameny je skvělá. Během masáže sice čas utekl dvojnásobnou rychlostí, ale pak jsem omládla, zpomalila a usmivala se na svět. ☺Doporučuji.

 • Lenka

  Dobrý den, dnes jsem byla na masáži lávovými kameny. Masáž byla úžasná, uvolňující, relaxační. Troufám si říct, že na takové jsem ještě nikdy nebyla. Hned jsem se objednala na další. Pan Elis je příjemný a chtěla bych mu poděkovat za příjemný rozhovor. Jeho rady jsem si vzala k srdci. Doporučuji!

 • Blanka Kořínková

  Dobrý den, dostala jsem masáž jako dárek k narozeninám od kamarádky . Dnes jsem na ni byla a bylo to opravdu úžasné. V životě jsem nezažila příjemnější relaxační masáž. Tuto pohodu si dopřeji každý měsíc. Pan masér je opravdu výborný. Moc děkuji Kořínková


Vložit vzkaz