Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Stepanka

  Mohla bych se rozepsat a vychvalovat, ale stačí jedno slovo... "luxus", cítím se super, těším se na další, děkuji.

 • Kateřina

  Na masáž občas zajdu, ale zkušenosti všelijaké. K panu Elisovi jsem šla poprvé a tedy bez valných očekávání. Ale čas strávený u něj byl naprosto nevšedním a výjimečným, jen doufám že ne neopakovatelným, zážitkem! Jeho léčivé doteky plné života a osobní přístup přináší dokonalý balzám pro tělo i pro duši. Odcházela jsem jako znovuzrozená, vyrovnaná, načerpaná krásnou energií... a pochopitelně objednaná na další masáž :-)

 • Silva Hlavatá

  Komentář k masáži? Nelze vyjádřit slovy! Vlastně to není masáž, to je DAR. A když ho přijímáte, zalijou vás ty nejkrásnější pocity. Čas se tam zastaví a VY jste ta JEDINÁ! Až za sebou při odchodu zavřete dveře, dojde vám, jak to byl silný zážitek. Setkání s osobností nekonečné energie a empatie. DÍKY!!! Silva

 • Renata

  ..úžasný pocit, když Vám po olejem natřené kůži hladce krouží horké hladké kameny stvořené jakoby právě pro tento jedinečný okamžik, zní příjemná hudba, vnímáte každý jednotlivý pohyb maséra, kterému věříte, že to co dělá, dělá s láskou.. nádherné, nadpozemské, osvobozující.. a úplně jiné.. děkuji

 • Jana Školníková

  Ve čtvrtek jsem , byla na energeticko-harmonizační masáži,byla to uplně nová zkušenost s masáží.Něco takového jsem jěště nezažila. Pan Elis , my rozmasíroval i ztuhlá ramena i když to nebylo v rámci této masáže. Děkuji a vřele doporučuji všem.

 • Monika V.

  Přidávám i svou zkušenost a to jen a jen pozitivní! Nemám co vytknout, naopak. Masáž byla perfektní, navíc si opravdu cením zájmu a empatického přístupu pana Elise. Děkuji a už se těším na další návštěvu!

 • Petra

  Poslední návštěva u pana Elise mě opět ujistila, že jsem na správném místě a ve správných rukách. Opakovaně trpím bolestmi v oblasti krční páteře a lopatek. Po týdenní úporné bolesti, kdy jsem byla neustále na analgetikách se mě ujal pan Elis. Záda donekonečna prohříval, masíroval a baňkoval, až konečně ztuhlost a napětí povolily a já jsem se mohla opět volně a hlavně bez bolestí pohybovat. Všem doporučuji! Díky za vše.

 • Zdeňka Vítová

  Pane Elisi, s Vaší masáží jsem byla velice spokojená, ale ještě více oceňuji Váš přístup a zájem o celého člověka. Stručně řečeno - asi jste KOUZELNÍK. Moc děkuji, Zdeňka V.

 • Katka M.

  I já se přidávám do klubu spokojených zákaznic. Přišla jsem na masáž proti celulitidě a odcházela jsem i s uvolněnými zády. Je potěšující, když někdo vnímá člověka jako celek, děkuji moc!\r\nPo masáži jsem se cítila zrelaxovaná, zklidněná a odpočatá. Doufám, že si masáž budu moct někdy zopakovat. Přeji jen spokojené zákaznice a stálé potěšení z práce :)

 • Irena Koblížková

  Chtěla jsem se připojit k řaďe spokojených zákaznic pana Elise. Byla jsem u něj na masáži proti celulitidě a tvarování postavy. S výsledkem jsem byla nečekaně spokojena. Je to velmi šikovný masér a empatický člověk. Nečekala jsem, že mi pomůže i s problémy na duši.Už mám objednaný další termín.


Vložit vzkaz