Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Anna

  Dobrý den, souhlasím s paní Ninou. Ono se nedá očekávat, že na masáž půjdete v kožichu a ikdyž jdete na klasickou, tak na ní člověk je skoro nahý...Což si myslím, že je zde asi největší problém...

 • Nina

  Velmi mě udivil vzkaz od p.Vladimíra, jelikož na energetickou masáž chodím pravidelně a jsem s ní spokojena. Ano, je pravda, že při této masáži je člověk nahý, nicméně nechápu, co je na tom divného v době, kdy se chodí například na nahou jógu apod., jde zde totiž spíše o "masáž duše" než těla, proto zde nedochází k fyzickému kontaktu, což mi ovšem Pavel před první masáží vysvětlil...A myslím, že minimálně většina, kdo na ní byl, je s ní i s masérem spokojený, kdyby ne, neměl by tak nabito a já bych mohla chodit čatěji:-)

 • Odpověď panu Vladimírovi

  Pane Vladimíre po přečtení Vašeho příspěvku jsem usoudil, že Vám odepíši touto cestou i přes to, že jsem Vám již vše vysvětlil v telefonickém hovoru. Harmonizační masáž probíhá: Masáž obličeje lávovými kameny a následuje energetická masáž bez doteků rukou a to jen energeticky. Vaše partnerka na začátku masáže dostala vysvětlení jak masáž probíhá a dostala možnost si spodní část spodního prádla nechat. Sundala si ho se slovy : „já chodím do sauny taky nahá, nemám s tím problém.“ S masáží byla spokojená a objednala se ihned znovu, takže nerozumím zděšení partnerky ?? Partnerka po masáži byla úplně v pořádku a dobré náladě do té doby, nežli jste ji začal prozvánět telefonem. Smyslel energetické masáže je pomáhat probouzet energii, kterou má každý v sobě a ta pak dokáže léčit sama. Ti, kteří ke mě chodí a mají vlastní zkušenost s touto masáží, tak se teď po přečtení takového příspěvku musí usmívat, ale mě to spíše nutí přemýšlet, proč tento příspěvek píšete vy a ne Vaše partnerka.

 • Vladimír

  Vážené dámy,po přečtení vašich kladných ohlasů na práci pana maséra zde, jsem partnerce jako dárek zakoupil harmonizační masáž. A výsledek - zděšení partnerky, čemu jsem ji vystavil. Pro objektivitu jsem si ověřil, jak stejný typ masáže probíhá jinde, a zjistil, že přístup pana maséra je vskutku originální. Zatímco ostatní maséři provádí tuto masáž přes oděv , on z neznámého důvodu své klientky při tomto typu masáže \"masíruje\" nahé, což vysvětluje tím, že kalhotky by mu bránily v \"přenosu energie\". Pro neznalé masáž probíhá tak, že klientka po téměř celou dobu leží nahá na zádech a dýchá. Pan masér nad ní\"čaruje\" s energií, přičemž, možná naštěstí, k jiným dotykům nedochází. Jediné plus je asi masáž obličeje lávovými kameny, kterou jedinou uskuteční, avšak i u ní je klientka z neznámých příčin nahá. Pro úplnost je třeba dodat, že na telefonickou stížnost, reagoval slovy, že jsem si měl pořádně přečíst, na co partnerku posílám. O ničem takovém se ovšem na svých stránkách nezmiňuje. Díky této zkušenosti mám nyní pochybnosti i o pravdivosti předchozích příspěvků. A na závěr. Pan masér svou \"živnost\" provozuje po absolvování rekvalifikačního kurzu (150 hodin, z toho 50 hodin praxe), jak se sám na svých stránkách chlubí...

 • Jana L.

  Prosím o malou chvilku zastavení a naslouchání, pro ty kdo tyto řádky budou číst. Před 3lety u mě nastaly gynekologické potíže, rok poté jsem navštívila Pana Pavla a objednala se na masáž lávovými kameny. Tyto masáže pro mě byly úžasným uvolněním, prohřáním celého těla a také pohlazení duše. V tu dobu jsem si začala uvědomovat svou strnulost, nefungující manželský a především sexuální vztah. Toto vše zapříčinilo gynekologické potíže, kterými jsem procházela.Lékařem, byla doporučena operace, odmítla jsem s tím, že chvilku počkáme 2-3měsíce,podotýká neodmítám operace pokud je život v ohrožení. Při masáži ve chvílích uvolnění si uvědomuji pocity, myšlenky, které mě mockrát zaskočí rozum říká něco jiného pocity také............určitě znáte Lávové kameny jsme vyměnily za energetickou masáž a pročištění čaker Pokud se rozhodnete pro energetickou masáž, prosím Vás prožijte si jí nic nezadržujte uvolněte se a nechte na sebe působit energii světla a všeho co přichází, to vše proudí skrze Pavla, který je úžasnou bytostí Energie ,která proudí se nedá popsat jedním slovem, slovo nádherná je pouhé zrníčko. Začnou se dít malé a velké zázraky, podle toho jak se na to kdo podívá jeden jsem dostala operace se nekoná............. Pavle slovo děkuji je jen malou kapkou, moře kapek posílám

 • Jana

  Masáž jsem dostala od kamarádky. Super dárek! Doporučuji každému! Bylo to skvělých 90 minut odpočinku a relaxace. A ty pocity po masáži! Byla jsem minulý týden a ještě teď se usmívám... :) Děkuji, určitě přijdu zase!

 • Zdenka S.

  V pondělí 7.7. jsem absolvovala enegetickou masáž. Je to až neuvěřitelné, spadla ze mě veškerá tíha, kterou už jsem po tolika letech nabalování brala jako nutné zlo. Cítím se fantasticky, mám stále chuť se usmívat a běžné starosti, které mi dříve připadaly jako nepřekonatelné a stále se opakující břímě již konečně beru s nadhledem. Což byla rada, kterou jsem často slýchala od známých, ale jak to udělat?? Neumím si to prostě přikázat. Díky nově prováděné harmonizační masáži od Pavla Elise už nad tím nemusím ani přemýšlet, zkrátka je to pryč a zůstala jen radost a lehkost. Pavle, slovy nelze vyjádřit vděčnost, kterou si zasloužíš, přinášíš světlo i do té nejzoufalejší tmy. Doufám, že jednou Ti to dokážu oplatit.

 • Zlata Z.

  S masáží u pana Pavla jsem byla velmi spokojená, oceňuji individuální přístup a masáž "na míru".

 • Petra P.

  Masáže u pana Elise mohu všem jen doporučit. Profesionální přístup, příjemné prostředí, prostě nezapomenutelný zážitek. Hlavně oceňuji schopnost pana Elise, že se dokáže vcítit do člověka a přesně odhadnout, jaké má člověk fyzické i duševní problémy.

 • Radka K.

  Chtěla bych poděkovat za velmi příjemnou masáž, za individuální přístup a spoustu pozitivní energie a všem doporučit šikovné ruce pana maséra. Děkuju:)


Vložit vzkaz