Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Andre Gabriel

  Ich bin mehrmals im Jáhr hier, auf Heimaturlaub mit meiner Tschechischen Frau. Muss schon sagen. Eine Stunde fúr ca. 15 Euro ist fúr diese Qualitaet mehr als gúnstig. Sehr entspannend, setr zu empfehlen. Andre aus Koblenz. D

 • Jana K.

  Dnešní masáž zad s kameny, skvělá, jako vždycky!

 • Nataša Zikánová

  ....co dodat, k panu Elisovi chodím pravidelně a vždy mám pak pár dní bez bolostí. Zkrátka návykové a lepší než analgetika :):):). Minule se mu podařilo téměř odstranit bolest mého pravého rameme a zvýšit hybnost pravé ruky a já si teď bez bolesti učešu vlasy. No zkrátka zlaté ručičky, příjemné prostředí a popovídání. A už se těším na zítřejší masáž. Panu Elisovi vřelé díky. DOPORUČUJI !!!

 • Šárka

  Každá žena, která o sebe ráda pečuje, by se měla nechat hýčkat panem Pavlem. Která žena vyzkouší masáž obličeje lávovými kameny, nemůže nepřijít opakovaně znova...Úžasný zážitek. Má 19-ti letá dcera navíc ohodnotila změnu mého obličeje slovy:" Mami, jdi se přestrojit, jdeme někam pařit - vypadáš o 10 let mladší." No dámy, která z nás si nechce ubrat roky? Úžasný relax a úžasný výsledek. Na těle i na duši. Děkuji.

 • Romana V.

  Masáž zad a obličeje lávovými kameny jsem dostala jako dárek. Bylo to naprosto úžasné :) Moc příjemné bylo střídání horkých a studených kamenů na obličeji. Pleť se prokrvila,sjednotila,…-prostě byla jemná jak dětská prdelka :) Určitě doporučuji. Je vidět, že to pana Pavla baví :) Příjemné prostředí,hudba,relax. Určitě přijdu zase- chci být krásná a fit :) Díky

 • Jitka

  Perfektní masáž, opravdu mi to pomohlo a záda nebolí. Když vás trápí bolest zad a na vyléčení stačí jen hodina relaxace, tak jako prevenci, budu chodit pravidelně.

 • Lucie

  Chtěla bych poděkovat za perfektní masáž. Pěkné prostředí, profesionální přístup a šikovný masér, co k tomu dodat. Musíte vyzkoušet sami. Lucka

 • Jana

  Dnes jsem jako završení pátečního dne absolvovala masáž zad a obličeje lávovými kameny. No a byla to úžasný zážitek. Super relax a spokojenost na 200% :-)))

 • Renata

  Chtěla bych poděkovat za masáž lávovými kameny. Bylo to úžasné, odpočinula jsem si a záda už mě vůbec neboleli. Doporučuji a určitě přijdu znovu :)

 • Vendula

  Chtěla bych všem doporučit masáž zad a obličeje lávovými kameny. Perfektní, uvolňující a relaxační masáž, která vás povzbudí a umožní dvě hodiny relaxace v příjemném prostředí s milým přístupem. Pokud máte možnost masáž si zakoupit, rozhodně se do toho vyplatí investovat :)


Vložit vzkaz