Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Darina Denkeová

  Dobrý večer, včerá jsem byla poprvé na masáží Lávovými kameny u p.Elise.Trochu jsem měla z tohoto dárku obavy,ale celá masáž mě překvapila.Pán Elis je velice profesionální.Cítím se podstatně mnohem lépe a páteř uvolněná.Mohu všem vřele doporučit.

 • Helena Dědková

  Dobrý večer,dnes jsem byla na masáži u pana Elise.Byla jsem velmi spokojena,pan Elis je šikovný a milý masér,můžu ho vřele doporučit a určitě se k němu vrátím,byl to příjemný relax.

 • Alena Fidrová

  Dobrý den, včera jsem poprvé navštívila masáže p. Elise. Byla jsem velmi spokojená příjemné prostředí bezvadný relax a ten odpočinek prosrě úžasné. Energie kterou p. Elis má ve svých rukou je úzasná.Objednala jsem se znovu. Mohu vřele doporučit. Alena

 • Marie Papežová

  Masáž lávovými kameny je velmi příjemná, jemné ruce maséra a příjemná atmosféra mají vliv na celkovou pohodu klienta. Vřele doporučuji. Marie Papežová

 • Blanka

  Pravidelně navštěvuji masáže u p.Elise. Odstranil mně všechny fyzické i psychické potíže, které jsem měla a neodstranila mně je ani klasická léčba. Po jeho masážích se cítíte, jak na jiném světě.Po svých zkušenostech mohu všem , kdo má jakékoliv problémy ,vřele doporučit.

 • Lenka Vanyová

  Jsem stálou klientkou p. Elise a za dobu, co k němu docházím, se i přes všechna dřívější trápení a starosti v současné době cítím vyrovnaně a spokojeně. Masáže u p. Pavla jsou velmi příjemné, ale hlavně léčivé. Myslím si, že Pavel je i výborný terapeut, skvělý člověk, který se snaží pomáhat lidem a ke každému přistupuje individuálně. Věnuje klientkám maximální péči a pozornost, dokáže se nacítit a dovede postupně navést ke změně myšlení, uvolnit bloky a očistit podvědomí, zharmonizovat energetická centra a dodat potřebý impuls k tomu, aby se tělo vlastními silami zregenerovalo. Ještě jednou tedy děkuji za ojedinělou a vynikajíci péči a ostatním mohu jen doporučit :-)

 • Ivana Bechinská

  Každému,kdo ocení velkou profesionalitu,individuální přístup,ke každému člověku,jako k originálu, k tomu velice šikovné ruce a mimo jiné i lidský přístup,z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit.Absolvovala jsem u P.Elise masáž i práci s energiemi a vždy jsem odcházela jako jiný člověk,v tom kladném slova smyslu.

 • Mrštíková Markét

  Masáž super, přesně ví co člověk potřebuje! Mohu jen doporučit

 • Hana. Hory

  Všem doporučuji, bezva relax,příjemná masáž,přístup pana Pavla,klidné prostředí, prostě všechno nej.... Dík Hana

 • Katka K.

  Dobrý den, nic tak neuvěřitelně úžasného a uklidňujícího jsem nikdy nezažila!:-) Pan Elis má přímo andělské ruce, každému mohu jen doporučit!


Vložit vzkaz