Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Vyléčí téměř vše !

Největší nepřítel farmaceutického průmyslu – vyléčí téměř vše

Určitě jste už o ní slyšeli, ale zřejmě jste netušili, jaká úžasná dokáže být pro naše tělo.

V současnosti se tato látka znovu dostává na výsluní, a to díky vědcům zkoumajícím její dopad na několik vážných onemocnění.

 

Záběr toho, čemu všemu dokáže nejen předcházet, ale i léčit, je vskutku široký – počínaje od různých houbovitých infekcí přes zastavování astmatických záchvatů až po rakovinu.

Zázračná jedlá soda

Jeden z konceptů snažících se objasnit příčiny rakoviny poukazuje na to, že rakovina vzniká v kyselém prostředí, které se vyznačuje výskytem houbovitých a plísňových infekcí.

Když se jedlá soda užívá orálně zředěná ve vodě (hlavně ve vodě s vysokým obsahem hořčíku), případně se užívá transdermálně ve formě koupelí, stává se z ní látka první linie boje s rakovinou, chorobami ledvin, cukrovkou, chřipkou či běžného nachlazení.

Je dokonce účinná i při zamoření radioaktivními látkami, proto by se každý člověk měl seznámit se způsoby, jak se používá.“

Nedostatek bikarbonátů se v současnosti považuje za nejvíce neodhalený zdravotní problém na světě, a to i přesto, že jeho výskyt je extrémně častý.


Náš tip: Přírodní léčba artrózy: Zjistěte, jak se navždy zbavit bolestí kloubů pomocí bylinek, stravy a cvičení. Více informací zde

 

Problémy s překyselením a nízkými pH hladinami (relativní nedostatek bikarbonátových iontů) si vyžádají na lidském zdraví obrovskou daň.

Proč je překyselení tak vážným problémem

Čím větší je překyselení organismu, tím horší zdravotní problémy člověk má.

Je tomu tak proto, že téměř každá biochemická reakce je závislá na pH prostředí, v němž má proběhnout. Nejcitlivější na pH jsou přítomné enzymy.

Velmi důležitým faktorem, který ovlivňuje pH našeho vnitřního prostředí, je naše strava.

„Moderní“ typy stravování však způsobují nezdravý nárůst pH, čemuž laicky říkáme překyselení těla. To pak způsobuje nerovnováhu vnitřního prostředí a narušuje buněčné aktivity, občas až do takového extrému, kdy zcela přestávají plnit své funkce.

Nízké pH (kyselost) v těle vede k degradaci tkání a po určitém čase vyvrcholí vznikem problémů, jako jsou rakovina, kardiovaskulární onemocnění, cukrovka, osteoporóza či pálení žáhy.

Životní funkce probíhají nejlépe v mírně zásaditém prostředí. To dělá z jedlé sody extrémně přínosnou látku při prevenci, ale i léčbě mnoha onemocnění.

Jak jedlá soda dokáže zvrátit i ty nejtěžší stavy

Jak uvádí Dr. Eric Chan, terapeut přírodní medicíny a naturopatie:

Vykonával jsem terapii intravenózního podávání bikarbonátů jako součást přírodní léčby pro pacienty s alergiemi, případně s citlivostí na různé chemické látky.

Jde o výbornou terapii hlavně během jara a léta, tedy v období největší sezóny alergií.

Alkalizující intravenózní jedlá soda dokáže často okamžitě zastavit alergickou reakci či astmatický záchvat, protože uvedené reakce nedokážou probíhat v zásaditém prostředí.“

Někteří z jeho pacientů dosahují velmi dobrých výsledků i pitím jednoho alkalizujícího nápoje každou noc (půl až jedna čajová lžička jedlé sody zředěná v 2 dcl vody).

Tento nápoj citelně snižuje intenzitu jejich alergických reakcí.

Jak dodává na závěr:

Všichni moji pacienti z Vancuveru a Richmondu velmi dobře uvedenou terapii tolerují, nezpůsobuje jim žádné nežádoucí vedlejší účinky.“

Zpracovala: Vylectese.cz

Vytisknout