Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Fantastické účinky MPG30-dopis od klientky

 Uveřejňuji (samozřejmě se souhlasem) dopis mé klientky, protože mě překvapil stejně, tak jako ji, výsledek práce MPG 30. Budu rád, když mi napíšou i ostatní klientky emailem své zkušenosti a změny. Společně můžeme testovat a poznávat účinky nejen MPG30, ale i BG3.

Děkuji

 

Ahoj Pavle,

dnes se dívám na svoji nohu, porovnávám žilky s fotografií, kterou jsi pořizoval před přiložením MPG30 a nestačím se divit. Vzala jsem si brýle, jestli to není náhodou tím, že špatně vidím, ale i s brýlemi je tam opravdu vidět rozdíl. Žilky tam sice zůstaly, ale jsou světlejší, méně viditelné.

Je vidět, že MPG30 funguje a bylo by super pokud bych se žilek zbavila, nebo se alespoň o něco zlepšil jejich stav. Žilky nejsou jen vzhledová záležitost, ale tam kde jich je víc, jsou někdy i bolestivé (za velkého tepla, při velké námaze na nohy...) Křečové žíly mám operované a spousta drobnějších žilek po operaci zůstala a jejich odstranění je finančně náročné a ne vždy s pozitivním výsledkem. Pokud  tenhle přístrojek tak jednoduše pouhým přikládáním funguje, je to přístrojek k nezaplacení. Určitě bych chtěla s léčením mých žilek pokračovat a budu dál netrpělivě sledovat zlepšování jejich stavu. O generátoru jsem se dočetla spoustu zajímavých věcí, určitě stojí za to vyzkoušet jeho účinky. Posílám foto žilek, jak vypadají dnes.

Přeju jen samé pozitivní zkušenosti s MPG30!

Hanka

 

Fotografie pořízena před použitím MPG30

 

Fotografie pořízena ihned po použití MPG30

 

Fotografie pořízena klientkou doma s odstupem dvou dnů

 

Toto je výsledek práce Magnetického Pulsního Generátoru  po 15 minutách jeho působení.

Vytisknout