Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Toto by měla vědět každá žena!

 

 

 

Neurochirurgové bijí na poplach. Toto by měla vědět každá žena!

 

 

 Mezi ženami a muži je mnoho rozdílů - nikoho snad nemusíme přesvědčovat o opaku! Teď se lékaři soustředili na rozdíl mezi… mužským a ženským mozkem. 

Neurochirurgové z Loughborough University s profesorem Jimem Hornem odhalili, že nedostatek spánku má odlišný vliv na ženy a muže. Výzkumy nelžou!

SOURCE: SOURCE

Souvislost mezi nedostatkem spánku a fungováním mozku je mnohem důležitější u žen než u mužů. Koneckonců, existují i důkazy z každodenního života - zatímco on po hádce sladce spí, ona nemůže dlouho usnout, protože analyzuje celou situaci. A právě v tom je jádro problému - ženský mozek příliš… pracuje. 

Podle profesora Horna je ženský mozek nastaven na řešení několika problémů současně - i to má ale své klady i zápory… žena chodí do práce, pečuje o domácnost a zároveň řeší ještě další 3 problémy - proto potřebuje spát déle než muž!

SOURCE: PIXABAY

Osm hodin spánku je pro každou ženu přímo nezbytnost! Ženský mozek pracuje v tzv. pohotovostním režimu a dokáže fungovat nepřetržitě, proto je potřeba se na okamžik „vypnout“ a pořádně si odpočinout nebo se vyspat. 

Podle profesora by měla každá žena jít spát před půlnocí, spát 8 hodin a… pochopit, že si to zaslouží, protože se její mozek zabývá několika činnostmi najednou!

SOURCE: PIXABAY

Všechny ženy! Sdílejte tento článek svým partnerům a... jděte spát :)

 

zdroj:http://sdilejte.to/post/5284,1,neurochirurgov-bij-na-poplach-toto-by-mla-vdt-kad-ena.html?utm_source=Facebook&utm_medium=Desktop&utm_campaign=popup

 

 

Vytisknout