Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Starověký mikročip

 V Rusku byl nalezen starověký mikročip. Vědci jsou překvapeni, jelikož jeho stáří se odhaduje na 250 milionů let 

 


thumbnail

Vědci v Rusku byli velmi překvapeni, když našli mikročipové zařízení, jehož stáří se odhaduje na 250 milionů let! Ta nejdůležitější otázka je, KDO a JAK používal tento 250 milionů let starý mikročip. Technologie, která patřila velmi vyspělé civilizaci, jenž obývala Zemi před miliony lety? Existuje zde také možnost, že tento artefakt nepochází vůbec ze Země, ale od mimozemské rasy z jiné planety.

 Nicméně, co činí v tomto ohledu Rusko unikátní, je fakt, že mnoho podobných artefaktů zde už bylo v průběhu let nalezeno.

 Tento „starověký mikročip“ byl nalezen v oblasti Krasnodaru a ufologové již tento objev označili jako prvek, který dříve nebyl vědě vůbec známý.

Jako další objevy byl tento obdivuhodný výtvor nalezen místním rybářem Viktorem Morozovem, který věnoval jeho zajímavý objev žákům z Univerzity polytechniky z Nowoczerkaskiej, kteří provedli několik testů a rozhodli, že výtvor vložený do kamene, je podivné „zařízení“, které děsivě připomíná dnešní mikročipy.

Vědci se raději nepokoušeli mikročip odstranit z kamene, z obavy, aby se nepoškodil.

 

Geologové, ani vědci nemohou vysvětlit původ těchto fantastických zařízení a existuje mnoho možných vysvětlení, co je tento objekt zač. Mimozemská technologie, důkaz vyspělých starověkých civilizací nebo prostě podivný kus kamene vytvořený přírodou.

Někteří výzkumníci poukazují na to, že se může jednat o stonek rostliny, který má např. lilie. Skeptici však toto tvrzení odmítli s tím, že to nestojí za prozkoumání, stejně jako se stalo u mnohých jiných nálezů. Takže nejlepší odhad byl, že…“to nestojí za řeč“, nicméně původ tohoto nálezu a mnohých dalších nalezených v Rusku, nebyl doposud vysvětlen.

 

[Co si myslíte, že je tento nález? Je to jen další, výtvor matky přírody? Nebo je to věc – mikročip, který patřil mimozemské civlizaci, která kdysi v dávné minulosti navštívili Zemi? Nebo něco úplně jiného? Dejte nám vědět co si o tom myslíte, do komentářů.

Zdroj: wire.com 

Vytisknout