Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Šokující informace

 Chtěl bych se na začátek omluvit za automatický překlad.

Chvíli jsem váhal, zda mám vůbec sdílet tady tyto informace, ale nakonec si myslím, že bude dobré, když si na to udělá názor každý sám.

 

O co se jedná, celý svět čeká co je to, co opravdu leží na dně Bermudského trojúhelníku!

Zaslal: 05. 12. 2015 - 24:21  10.5K 20

Dvě obří podvodní pyramidy ze silného skla, byly nalezeny v centru Bermudský trojúhelník.

Oceanographer zdůraznit, že technologie je neznámá pro moderní vědy i tím, že je navržena takovým způsobem, že pyramidy jsou pod vodou.

Tyto podivné objekty v hloubce 2000 metrů byly identifikovány s pomocí sonaru  oceanographem Dr. Meyer Verlag. Armáda zastavila veškerý další výzkum. 
Meyer se domnívá, že objev tajné, podivné pyramidy v centru trojúhelníku  osvětluje případy záhadných zmizení lodí a letadel spojených s Bermudský trojúhelníkem.

Otázka je, že nikdo nemá odpověď  k pyramidám udělal, který jsou  2 kilometry pod vodou. Pro tuto chvíli, žádné zkoušky nelze provést z důvodu nedostatku techniky a vybavení pro průzkum v této hloubce.

 Tyto zprávy jsou senzační a byly diskutovány na konferenci na Floridě. Novináři pak měli obrovské obrazy  počítačových dat, s vysokým rozlišením, trojrozměrné pyramidy znázorňující dokonale hladké, bez prasklin nebo řas.

Tam bylo několik zpráv o těchto pyramidách. Američtí oceanographers  v roce 1990 zjistili, podvodní pyramidy byly umístěny přímo v centru města Bermudský trojúhelník. Výzkumníci analyzovali všechna data, a dospěl k závěru, že povrch je dokonale plochý, je možné, že led nebo sklo. Pyramidy jsou třikrát vyšší než Velká pyramida.

To vyvolává otázku, proč byl případ uzavřen. Případ převzaly vojenské struktury, všechna data jsou blokována a další šetření pod přísnou rouškou vojenského tajemství.

Jejich obdélníková základna 300 dlouhý a 200 metrů široký, a jehož vrchol dosahuje asi 200 metrů. V horní části jsou dva velké otvory, a přes jeden z nich voda prochází ve vysoké rychlosti, vytvářet silný podvodní vlna, která stále ještě způsobuje velký vír.

Vzhledem k tomu, že vytváří na vodní hladině mlhu a  všechny vlny se stáčí  na dno. To je důvod, proč vědci věří, že to může být jednou z příčin záhadné zmizení všeho, co bylo zjištěno v Bermudský trojúhelníku .

Viz videa:

Za použití další technologie se podařilo vědcům identifikovat, že obě nalezené obrovské skleně pyramidy jsou vytvořeny ze substance připomínající křišťál a jsou 3x větší než-li Velká pyramida v Egyptě.

Dr. Verlag věří, že budoucí průzkum těchto tajemných pyramid by mohl poodhalit tajemství kolem záhadně mizejících objektů (lidé, lodě, letadla…) v Bermudském trojúhelníku. Na tiskové konferenci na Bahamách vědec prezentoval zprávu s přesnými souřadnicemi. K celé záležitosti připojil poznámku, že podstata této technologie, a její užití, je současné vědě neznámá. Více podrobná studie by nám mohla přinést výsledky, které je obtížné pro nás si představit. Kdo ví, co bude nalezeno o těchto podvodních architektonických anomáliích. Možná něco s šokujícím významem.

Postaveny na zemi a ztraceny během posledního posunu pólů?
Několik západních učenců se domnívá, že pyramidy na mořském dnu mohly vzniknout ještě v době, kdy pevnina byla nad úrovní moře, a že až následně došlo k velkým zemětřesením, které zasáhlo danou oblast a zcela změnilo ráz krajiny. Jiní vědci argumentují, že před pár set lety voda v oblasti Bermudského trojúhelníku mohla být základnou lidí z Atlantidy a pyramidy na dně mohly sloužit jako skladiště.

 

zdroj:http://m.avaz.ba/clanak/208413/ovo-je-cijeli-svijet-cekao-evo-sta-se-zaista-krije-na-dnu-bermudskog-trougla

 zdroj:http://atruthsoldier.com/2012/11/29/two-giant-underwater-crystal-pyramids-discovered-in-the-center-of-the-bermuda-triangle/

Vytisknout