Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Relaxační a uvolňovací masáž s pomocí lávových kamenů

Relaxační masáž lávovými kameny je specifický typ masáže, kdy se používají nahřáté lávové kameny, kterými se prohřívá a masíruje. Ideální je kombinace všeho za účelem maximálně pomoci.

 

Dnešní způsob života je často příčinou bolesti zad a hlavy, ztuhlosti pohybového aparátu, nervozity, nespavosti. Masáž přirozenou cestou řeší příčinu těchto potíží, bez dalšího zatěžování organismu různými medikamenty proti bolestem.Masáž představuje dobrou alternativu k odstranění následků našeho uspěchaného života, plného stresu s nedostatkem pohybu, nebo jednostranným zatěžováním organismu (vysedávání u počítače, za volantem auta, atd.).

Tento způsob života je často příčinou bolesti zad a hlavy, ztuhlosti pohybového aparátu, nervozity, nespavosti. Masáž přirozenou cestou řeší příčinu těchto potíží, bez dalšího zatěžování organizmu různými medikamenty proti bolestem, které pouze na chvilku utlumí bolest, ale neřeší její původ.Relaxační masáž má za cíl zmírnit stres a napětí, proto ji aplikujeme v pomalých, úmyslně dlouhých a přerušovaných pohybech, ale vždy s pevným a progresivním tlakem, kde využíváme všech známých masérských hmatů a tahů. Cíl tohoto typu masáže je kompletní relaxace těla a snížení svalového napětí.

Masáž provádíme po celém těle s důrazem na záda a spodní část krku, to proto, že v této oblasti se koncentruje stresové napětí, obavy a nepokoje.

 Prospěch relaxační masáže:

obnovení svalové pružnosti a rozptýlení symptomů napětí. – poskytnutí uklidňujícího pocitu

aktivace oběhového systému prostřednictvím zvýšeného dodání kyslíku do tkání

masírovaní pokožky (tření kůže) pomáhá k uvolnění a k odstranění odumřelých buněk

 

Stimuluje krevní oběh a urychluje vylučování odpadních látek z těla

 Podporuje lymfatický oběh a nervový systém, prospívá celkové regeneraci organismu

 Posiluje odolnost vůči nemocem – posiluje imunitní systém, zmírňuje bolesti a napětí svalů

 Urychluje obnovu poškozených tkání. Zvyšuje pružnost těla, urychluje hojení ran  

 

 Při svalových potížích, jako jsou kontraktury, vám relaxační masáže poskytnou okamžitou úlevu díky masírovaní svalových vláken, které vedou k relaxaci a zmírnění bolesti svalů způsobené dlouhodobým nebo nepřirozeným držením těla; k maximálnímu účinku používáme speciální přírodní oleje. Svaly získají zpět svou pružnost a zlepší se celkové držení těla.Aktivací krevního oběhu se zvyšuje dodávka kyslíku do tkání, což přispívá k lepšímu fungování vnitřních orgánů a to vede ke zlepšení celkového zdraví člověka.

Výhody relaxační masáže jsou známé jak po fyzické, tak po duševní stránce člověka, jelikož díky poskytnutí uklidňujícího pocitu se rozptýlí napětí a obavy, což aktivně napomáhá k účinnému boji proti stresu. Benefit z relaxační masáže má také kůže – odstraněním odumřelých kožních buněk usnadňuje tělu uvolnit odpadní produkty metabolismu. Relaxační masáže, jsou prospěchem nejen pro dospělé, ale i pro děti. Maji velmi pozitivní vliv na vaše emocionální a fyzické zdraví. Doporučujeme pravidelnost masáží pro získání a udržení všech zmíněných pozitivních účinků. Objednejte se a vychutnejte si všechny přínosy této nezapomenutelné a blahodárné masáže.

 

Vytisknout