Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Piloti potkali UFO na místě....

Piloti potkali UFO na místě pádu MS804! Jen hodinu předtím

Dva turečtí piloti přišli s nečekanou zprávou. Tvrdí, že hodinu před zřícením letu Egyptair MS804 viděli ve stejné oblasti kolem svých dopravních letadel UFO. Svědectví přinesly dvě největší tiskové agentury Turecka.

Pád stroje Airbus A320 na trase z Paříže do Káhiry obklopuje stále více záhad. Spekuluje se, zda za zřícením stroje stojí teroristický útok nebo požár, který podle některých indicií na palubě letadla mohl vypuknout.

Teď k tomu všemu přidali prapodivné svědectví i dva turečtí piloti, kteří oblastí prolétali. Událost se podle nich stala hodinu předtím než se stroj Egyptair zřítil do moře. Oba piloti vypověděli, že viděli objekt se zelenými světly kolem jejich letadla. Bylo to minulý čtvrtek půl hodiny před půlnocí, když se z tureckého Bodrumu blížili k letišti Atatürk. Stejnou trasou letěl i osudný let MS804.

Jeden z pilotů dokonce hlásil řídícímu letového provozu: "Neidentifikovatelný objekt se zelenými světly na 3 tisících stopách nad námi." Když pak letadlo přistálo, pilot svědectví doplnil: "Najednou to zmizelo. Předpokládáme, že to bylo UFO." V letecké terminologii ovšem UFO neznamená automaticky létající talíř mimozemšťanů - jde doslova o neidentifikovaný létající objekt.

Generální ředitelství letišť v Turecku uvedlo, že na svých radarech našlo něco, co by mohlo být spojeno s tím, co piloti popsali. Bližší informace ale neuvedlo. Trosky letu MS804 se našly asi 500 kilometrů daleko od místa, kde piloti hlásili pozorování UFO.

Airbus A320 odletěl ve středu před půlnocí z pařížského letiště Charles de Gaulle, do cíle určení (Káhiry) už ale nedorazil. V půl třetí ráno, krátce poté, co vstoupil do vzdušného prostoru Egypta, náhle zmizel z radaru. Na palubě letounu bylo v tu chvíli 66 pasažérů - 56 civilistů, sedm členů posádky a tři zástupci palubní ostrahy.

Mezi cestujícími bylo 15 Francouzů, 30 Egypťanů, jeden Brit, dva Iráčané a po jednom člověku z Kuwaitu, Saúdské Arábie, Čadu, Súdánu, Portugalska, Alžírska a Kanady.

Zdroj:http://tn.nova.cz/clanek/piloti-potkali-ufo-na-miste-padu-mh804-jen-hodinu-predtim.html

Vytisknout