Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Obři skutečně existovali

 

Po celém světě jsou nalézány lidské stopy obřích rozměrů a důkazy, že obří lidé skutečně existovali


V Číně byly nalezeny lidské stopy obřích rozměrů
Čínská informační agentura Sina uvedla, že v provincii Kuej-čou na jihozápadě země byla objevena zkamenělá lidská šlépěj obřích rozměrů. Stopa je relativně úzká, ale extrémně dlouhá. Antropologové soudí, že mohla patřit jedinci vysokému 4 až 6 m. Otisk vypadá jako lidská stopa, ale na délku měří 60 cm.
 
 
 
 
Podobné artefakty byly objeveny už dříve - nejznámější stopa byla nalezena v Jižní Africe na počátku minulého století. Jakýsi gigant zde zanechal otisk levé nohy o délce 1,28 m. Milovníci záhad soudí, že patřil jedinci vysokému 10 m, který žil v oblasti před stovkami miliónů let, kdy tu byla měkká půda. Postupem času ztuhla a v důsledku geologických procesů se proměnila na žulu. Není vyloučeno, že nově objevená čínská šlépěj vznikla ve stejné době.
 
 
 
Nálezy tohoto druhu svědčí ve prospěch hypotézy, že Zemi kdysi obývaly obří bytosti. Nebo aspoň lidé, kteří byli výrazně vyšší než současná populace. Mimochodem, asi neexistuje národ, který by neměl vlastní pověsti o obrech. Píše se o nich i v Bibli, a lidi, vyšší než nejvyšší palmy, zmiňuje rovněž Korán. V ruských letopisech se píše, že v roce 1380 si Tataři do bitvy na Kulikově poli vzali giganta vysokého 4 m. Skupina ruských bojovníků vedená Dmitrijem Donským ho zajala a odvezla neznámo kam. Je docela dobře možné, že šlo o posledního lidského obra, který žil ještě před 636 lety. (zdroj)
 
To však není vše a zdá se, že stopa v Číně je ještě malý objev, oproti tomu, co je v Adhrapradéši (Indie), v Thajsku, nebo na mnoha dalších místech světa. Podívejte se na článek na následujícím odkazu, kde jsou sesbírané fotografie záhadných velkých stop z celého světa. Nebudete věřit vlastním očím, kolik jich je: (článek pouze anglicky)http://www.tamilbrahmins.com/showthread.php?t=26605
Lidé v Indii věří, že jde o otisky nohy boha Hanumána. (Hinduistický bůh s podobou opice) Některé obrovské otisky dokonce nejsou ani bosé, ale mají perfektní tvar boty!
 
Zde je dokonce v angličtině článek popisující lidské obry, kteří jsou znázornění v egyptské mytologii (je tam velmi mnoho obrázků a fotek, stojí za pozornost i pro neangličtináře):
Článek ukazuje v obrazech důkazy o tom, že v Egyptě žili obří lidé a podle něj to byli oni, kdo postavili pyramidy, údajně ručně. Pro takto vysoké giganty totiž bloky, které jsou pro nás příliš velké, byly úplně normální tíha a díky jejich obrovské síle je mohli přenášet.
 
V článku je i fotografie nalezené obrovské stehenní kosti, která patřila egyptskému gigantovi:
 
 
zdroj:http://karolinaloskotova.blog.cz/1610/po-celem-svete-jsou-nalezany-lidske-stopy-obrich-rozmeru-a-dukazy-ze-obri-lide-skutecne-existovali
 
Vytisknout