Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Objeven bizarní objekt

 

ZAMĚSTNANCI RUSKÉHO DOLU OBJEVILI BIZARNÍ OBJEKT

 Důlní společnost z Ruska v dole hluboko pod zemí asi 40 metrů pod povrchem objevila objekt ve tvaru disku, který je perfektně kruhovitý. Objekt má 4 stopy (1,22 m) v průměru a myslí si o něm, že byl uměle vyroben a datují ho asi tak 10 tisíc let do minulosti. Experti říkají, že tento objekt by mohl představovat kosmický koráb UFO.

Boris Glazkov, tento objekt našel a řekl, že všimnout si ho nebylo vůbec těžké, jelikož byl veliký a velice rozpoznatelný.

 

Tvrdí, že předtím nikdy nic takového neviděl, co by tento objekt připomínalo, a že je pro něj záhadou, proč je tak hluboko pod zemí. Objekt diskového tvaru byl nalezen v oblasti, která je téměř uprostřed ničeho.  

Diskové objekty byly objeveny v Rusku ve Volgogradu a našli asi tucet těchto objektů, o kterých se povídá, že jsou to UFO, co tu havarovala. Mnoho dalších objektů mělo v průměru metr, ale jeden z těch nalezených disků měl 4 metry. Tvary těch disků představují to, jak by UFO měla podle klasické intepretace vypadat.

 

 

Šéf skupiny výzkumníků UFO Kosmopoisk Vadim Černobrov řekl, že už předtím našli přes tucet diskových objektů, ale žádný z nich neměl přes metr v průměru. Uchýlil se k tvrzení, že v Kuzbassu našli diskový objekt, který měl dva metry v průměru.

Jednou z divných věcí na těchto diskových objektech je, že všechny byly téměř perfektně kruhového tvaru a pokryté kovem známým jako wolfram. Tohoto kovu se dnes často používá ve vojenských technologiích.

 

Wolfram je kov, který má nejvyšší bod tavení a běžně se ho používá v orbitálních misích kvůli faktu, že při vstupu do atmosféry Země snese velmi vysoké teploty.

V tomto okamžiku ještě nikdo neví, jestli uvnitř těch objektů tvaru disku něco je, nebo zda jsou duté nebo celé tuhé. Existují i spekulace, jestli ty objekty diskového tvaru nemohou obsahovat ostatky mimozemských bytostí. Nikdo také neví, kdo ty objekty vytvořil a k jakému účelu jich mohlo být používáno. Existují spekulace, že ty objekty by mohly být skutečnými UFO nebo by také mohly být jen zhotoveny, aby zobrazovaly UFO.

 

 

zdrojhttp://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10990-zamestnanci-rusky-dul-bizarni-objekt
Vytisknout