Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

NECHTĚJME PO LIDECH, CO NEMOHOU SPLNIT

 

Víte jaký je rozdíl mezi maximem a 100%? Na první pohled nelogická otázka, ale nebojte se, vysvětlím.

Pokud si dostatečně neuvědomíme rozdíl a hloubku těchto slov a náš pohled nezaostříme na detail, případně nezvolíme jiný úhel, problém je na cestě. O to horší je situace, že ten problém vyrobíme svému protějšku.

Možná se vám v minulosti mnohokráte stalo, že téměř celá skupina zvládla určitou situaci nebo se poprala s problémem tak, že jej ve výsledku zvládla jak obsahově, tak časově. Až pouze na jednoho či dva, kteří se nedostali ani do poloviny. Zde tkví základ problému, o kterém už možná tušíme, že chci psát. Tyto dva vzorky skupiny máme tendenci brát jako naprosto neschopné, totálně vybočující, nepozorné, protože všichni ostatní to zvládli. Přikrmujeme to ještě více slovy, " jste líní, nepozorní, kdyby jste pracovali více, lépe soustředili, tak by ...".

Napadlo vás někdy, jak se ti lidé cítí? Jak moc může být jejich duše zraňována a jak mnoho škod pro budoucí život můžeme napáchat, pokud takto programujeme dětský mozek nebo mozek obecně? Pokud se dotyčný opravdu nevěnoval plně dané problematice, stejně si z našich poznámek moc hlavu lámat nebude. Ale v případě jedince, který se opravdu snažil ze všech sil - tedy

dal ze sebe maximum a

stejně se mu nepodařilo vše udělat správně na 100%,

se nakonec stává člověk, který se ještě více propadne, protože my mu k tomu velmi pomůžeme. Při tom vše je otázka času. A vyřešit věc rychle ještě neznamená, že pomalý člověk je úplně nanic. Do kontaktu s takovými jedinci se můžete dostat kdykoliv v partnerské soužití, v pracovní sféře, mezi přáteli i kdekoliv jinde. Zkuste si představit, že jednají ve svém maximu. A opravdu by z celého srdce udělali rádi více - tedy do těch zmíněných 100%, ale v tuto chvíli - pro tento moment - je to jejich maximum. Svým netaktním způsobem přicházíme o jedince, ze kterých mohou vyrůst velmi kvalitní a jedineční lidé, nebo ničíme vztahy, protože si nejsme schopni přiznat existenci jiné individuality s odlišnou časovou linií výsledkových procesů.

Chce to jen čas, motivaci, velkorysost.

 

V daném okamžiku dělá každý nejlépe, jak v současnosti dokáže.

Možná ve své vlastní historii najdete momenty,

kdy jste se sami v této roli ocitli.

Teď už jste režisérem svého vlastního života,

dejte šanci i těm začínajícím.

Budou vám opravdu vděčni.

Žijte láskou a pochopením.

 

Zdroj: http://reiki-shamballa-zasveceni.cz/

Vytisknout