Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Mumie z Nazca:testy DNA

 

Mumie z Nazca: První zprávy o výsledcích testů DNA

Investigativní reportér Fernando Correa oznámil, že důkladné testy DNA ukazují, že vzorky odebrané z údajných humanoidních mumií z Nazca potvrzují, že to jsou pravé a nepozměněné vzorky humanoidních bytostí. Uvedl, že různé laboratoře podrobně analyzují tato data a že testy jsou prováděny také dvěma světovými experty. To je důvodem proč to trvá poněkud déle, než bylo očekáváno. Kompletní DNA sekvence nukleoidních párů, která byla získána, je připravena. „Mumie z Nazca jsou nadále legitimní“ a „brzy bude vydáno důležité oznámení“, říká Correa.

Na druhou stranu se objevují zprávy o neustálém obtěžování archeologa Cesara Alejandra Soriana. Pokouší se pokračovat v prozkoumání místa a v ikonografických studiích. Nedávno vedl rozhovor s místní strážkyní části archeologického náleziště o rozloze 500 km2 v Nazce, která mu řekla, že „vykradači hrobů, tzv. Huaqueros, přicházejí v noci. Zdá se, že mají vliv i na místní autority a že humanoidní nálezy jsou prodávány mafií. Nicméně, existují také důkazy o tom, že některé z mumií jsou uměle vyrobeny. Huaqueros působí po celá desetiletí. Peruánské ministerstvo kultury (příliš vzdálené v Limě a řízeno více teoreticky než prakticky) dosud neslyšelo o žádné z těchto věcí.

Důležitá aktualizace: Je více důkazů, že alespoň Maria, mumie z Nazcy je pravá a nemodifikovaná. „Extra“ kosti na prstech rukou a nohou jsou stejného data pod karbonem 14 jako zbytek těla. Základ lebky několika malých humanoidních tvorů se liší od lidského těla a jejich hrudník má kost, která vyčnívá ven.

 
Zdroj: Exonews.org
Vytisknout