Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Mumie mimozemšťanů z Nazca

Mumie mimozemšťanů z Nazca: Nová videa

Badatelé zveřejnili nové video, které vypráví o zkoumání pěti mumifikovaných těl mimozemšťanů nalezených v jeskyni na planině Nazca. Můžete si prohlédnout všech pět mumií, jeskyni, kde byly objeveny, odborníky při odběru vzorků, rentgenového snímky a poslechnout si komentáře vědců.

Ve videu se také vypráví o člověku, který jeskyni s mumiemi objevil, a nazývají ho Mariem. Mario se cíleně zabýval hledáním pozůstatků dávných civilizací na planině Nazca od roku 1990. Podle jeho slov, našel při svých výpravách spoustu záhadných míst a tvrdí, že právě kvůli tomuto objevu procházel nehostinné hory po mnoho let, zkoumal jeskyně a přečetl všechny knihy, které se týkaly planiny Nazca a tamější dávné civilizace.

Když objevil vchod do této jeskyně, okamžitě pochopil, že se jedná o něco podobného hrobce. Uvnitř jeskyně našel dva sarkofágy. V jednom byly uloženy různé předměty, o kterých zatím blíže nehovoří, a ve druhém dvě mumie středního vzrůstu a mnoho mumií malých humanoidů. Největší mumie v sarkofágu nebyla a ležela opodál zasypaná jakýmsi bílým práškem.

Mario nechtěl o svém nálezu informovat vládu ani oficiální vědce, protože se (možná právem) obával, že by se v tom případě o jeho objevu nikdo nedozvěděl a případně by mohl být v nebezpečí i jeho život.

Jaime Maussean sdělil, že Mario jim zakázal ho natáčet a fotit a odmítá ukázat jeskyni, ve které se senzační nález nacházel. Stejně tak odmítá i předat předměty, nalezené v prvním sarkofágu.

Mario tvrdí, že polohu jeskyně neprozradil a že ukázal pouze desetinu toho, co tam objevil. Jeskyně má být prostorný sál, ze kterého vedou do nitra země tunely, a ty zatím neprozkoumal. Má obavy z toho, že pokud se vláda dozví přesné místo, jeskyně bude zničena.

Sledujte —> Video prezentace

Předal pět mumií mimozemšťanů a je toho názoru, že to prozatím stačí. Pokud by se světové společenství a vědci začali tímto nálezem, který by mohl úplně změnit náš pohled na minulost lidstva, zabývat opravdu vážně, pak je ochoten předat souřadnice místa. Předpokladem ovšem je, že se vědci začnou konečně chovat jako seriózní vědci a budou se skutečně a důkladně věnovat svojí práci.

Vytisknout