Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Jak vidím rok 2019 já ......

 

Do roku 2019 bych vám chtěl popřát spoustu pohody a zdraví, což je nejdůležitější, ale s ukončením roku 2018 končí gradace období  Pachacuti (pačakuty), kdy je vše obrácené totálně na ruby. V následujících letech už nebude pokračovat gradace, ale vše zůstane v tomto chaosu. Je to přirozený proces transformace. Nebudu proto psát světový vývoj jako v minulých letech, pokusím se popřát a ukázat cestu v osobní rovině.

Nemyslete tedy na věci, které jste neuskutečnili. Uvědomujete si, jak svět ve skutečnosti funguje? Pochopte, že se k vám chová jako zrcadlo  a vy si dobrovolně necháte zrcadlit to nejhorší, co si můžete představit. Prožíváte-li nenaplnění svých tužeb, cítíte-li zklamání, vyčítáte-li si nesplnění určitých cílů, vaše emoce sklouznou do výčitek a máte-li strach z čehokoliv, co ještě není, vytváříte si pocity strachu.

Emoce, které prožíváte v uvedeném případě, jsou zklamání, výčitky, strach. Hovoříme-li o zrcadlení vnějšího světa, představte si, co vám může Universum zrcadlit. Samozřejmě zase jen zklamání, výčitky a strach. Proto vám doporučuji, abyste se upnuli na věci, kterých jste dosáhli, a které vám udělaly v letošním roce radost. Zapomeňte na nesplněné cíle a strach z toho, co teprve příjde! Jsou to jen výplody vaší fantazie a z hlediska vesmírných zákonů vás přivedou ke zkáze. Nasměrujete-li svou mysl vstříc vděčnosti, radosti, pokoře, uvolnění a především k lásce, dostane váš život naprosto skvělý rozměr.

Možná si teď říkáte, že jsem se zbláznil, vždyť jste zažívali v uplynulém roce mnoho útrap a proč si je tedy nepřipomenout, že? To nedělejte, jen si vezměte ponaučení z předešlého učiva, berte život jako školu. Zaměřte se na vše, co ve vás vzbuzuje pozitivní emoce. Všechno, co se ve vás odehrává, je dříve nebo později zrcadleno Vesmírem a dostanete to ještě silněji, než dříve. Proto se soustřeďte na situace v uplynulém roce, které ve vás vyvolaly klid, radost, vděčnost, lásku a pohodu. Poslední krok, který byste měli udělat je, že vše přenecháte Vesmíru. Možná tomu teď nerozumíte. Dobrá, tak ještě jednou. Nepovedlo se vám v letošním roce něco? Pusťte to z hlavy a soustřeďte se na to, co se vám pro změnu povedlo! Vzdejte za to vděk, prociťte radost a tím dáváte úžasné vibrace Universu, aby tvořilo ve váš prospěch. A co vy víte, možná se právě uskuteční věc, která se vám nepovedla, ale kterou jste zkrátka nechali, aby ji za vás Vesmír zařídil.

Vždyť zrcadlo duše funguje nekompromisně a já se mohu rozhodnout, kam svou energii dávat.

Do roku 2019 přeji všem spoustu pozitivní energie a prožívání života jen v klidu, radosti, vděčnosti, lásce a pohodě.

Vytisknout