Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Expedice Bosna 7

 Tak už i ČT1 musí pomalu odkrývat karty. Dne10. 9. 2015  ve 21:00 h. uveřejnila šestiminutový pohled na Bosenské pyramidy, protože něco tak velkého se nedá skrývat a tajit stále. O nedostatečné informovanosti společnosti jsem se už zamýšlel dříve.

Samozřejmě podle jejich známých tradic, musí najít vždy někoho (podle mě jen nastrčeného pochybovače, který tam ani nebyl), kdo hloupě zpochybní stovky a stovky důkazů, které vypovídají o pravdě.

O energiích pan Dr.sci Sam Semir Osmanagich, PhD sice hovoří, ale sestříháním rozhovoru s ním, vznikne jakoby informace, která ovšem vám skoro nic neřekne, pokud nemáte vlastní zkušenost a nebo se sami nezajímáte blíže.

O zdravotním účinku energií v labyrintu tam není uvedeno ani slovo!

Ptám se znovu, proč?!

Vy, kteří sledujete moje informace o Bosenských pyramidách víte, že jsem položil mnoho otázek, na které není slyšet odpověď.

Proč není slyšet mediální odpověď?

Věřím, že každý z vás si odpoví ve svém nitru sám a bude znát pravdu. Ukazujme tedy pravdu svým známým, sousedům, přátelům. Posílejte emailem odkazy na díly Expedice Bosna, ať se každý dozví o energii v Ravne, jet sám nebo s VM magazínem do Bosny a udělat něco pro své zdraví i poznání.

 

 

 Klinknutím na logo spustíte záznam

 

A tady jsou informace nesestříhané

Klinknutím spustíte video

Vytisknout