Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Expedice Bosna 6

 Po více jak 200 schodech se dostanete k betonovým blokům, kterými je pyramida Slunce obložena. Betonové bloky jsou položeny na sebe v několika vrstvách, byly vyrobeny uměle před tisíci lety. Je zajímavé, že na bosenských pyramidách nerostou žádné houby, i když v okolí jsou jich tisíce, zejména lišky

Na vrcholu pyramidy Slunce stával hrad, kdysi nejmocnější centrum pro celý Balkán. Proč postavili starý hrad právě zde? Dnes uvidíte moderní rekonstrukci, která byla prohlášena za kulturní památku. Tím byl znemožněn další archeologický výzkum.

Z vrcholu pyramidy proudí silný energetický paprsek 28 Kilohertzů. Nedaleko vrcholu je místo, kde byla naměřena vyšší pulsující energie. Místo je vyhledávané vnímavými návštěvníky. Pyramida Slunce je přesně orientovaná ke světovým stranám.

Nad pyramidou jsou popisovány světelné úkazy, o podzemní labyrint se zajímá NATO. Podle geologů z Německa existují pod pyramidou chodby v sedmi úrovních, které jsou navzájem propojeny 

 

UFO? BOSENSKÁ PYRAMIDA SLUNCE (BPS)


Domníval jsem se, že jde o chybu v záznamu - např. poškozené obrazové body. Od roku 2012 jsem tomu nevěnoval pozornost. 
Filmový záznam byl pořízen ve Visoku dne 4.5.2012.
Záznam není dodatečně digitálně upraven. Záznam je originální, bez střihu. Originální záznam je k dispozici všem zájemcům.
Netvrdím, že jde o UFO. Existuje možná i jiné vysvětlení? Dodává Jiří Matějka

 

Klinknutím na obrázek spustíte video

 

 

 

Vytisknout