Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Expedice Bosna 2016-4

 S Expedicí jsme navštívili největší kamennou kouli v Evropě nalezenou nedaleko od údolí kamenných koulí v Zavidoviči.

Kliknutím na fotografii zobrazíte plnou velikost fotografie

Její velikost nás ohromila a ihned se každý z nás s koulí zvěčňoval. V loňském roce jsem v údolí kamenných koulí pořídil fotografii (energie): http://www.harmonycare.cz/aktuality/expedice-bosna/

o které jsem se správcem letos hovořil a ukazoval mu ji. Jeho ale fotografie vůbec nepřekvapila, naopak mi vyprávěl, že jsou tam i modré koule. (energie)

Vybavila se mi ihned koule (energie) kterou natočil Jiří Matějka v Ravne:

http://www.faktax.tv/index.php?page=vfile&file_id=179

Až doma jsem si všiml na fotografii od Hanky, že není něco v pořádku. Upoutal mě bílý kruh, který je trošku jiný než ostatní Orby na fotografiích, protože má podklad kámen. Petr fotil stejnou fotku v momentě, kdy fotila Hana, ale i s jeho rukama s pořizovanou fotografií. Podíval jsem se na display jeho mobilu a uviděl jsem tam Orb, ovšem jiný a v jiném místě než je na fotce Hany. Tak jsem si zvětšil originál fotografie, kterou fotila a v místech kde má Petr Orb na display je na fotce mlhovina (sice mírně znatelná, ale je), která odpovídá přesnému místu.

Kliknutím na fotografii zobrazíte plnou velikost fotografie

 

 

Možná, že existuje nějaké vysvětlení, proč se Orby zjevují. Vzhledem k tomu, že pokaždé je jiné světlo, jiná vlhkost vzduchu a fotíme je i bez použití blesku, tak si znovu jako vždy udělejte názor každý sám.

 

Pokud, byste chtěli zažít a vyzkoušet energie na vlastní kůži, tak přikládám kontakt.

http://www.wmmagazin.cz
http://www.novycestovatel.cz

Tel: +420 777 770 609 (608)

Jiří Matějka

Vytisknout