Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Energeticko - harmonizační masáž

Relaxační, uvolňující masáž celého těla určená pro ženy.

Začíná nejjemnějšími doteky  k umocnění energetických proudů rukou maséra a pokračuje olejovou masáží. Zahrnuje také energetizující masáž obličeje. Výsledkem jsou vynikající účinky v omlazení a regeneraci pleti. To vše přispívá nejen k výraznému zlepšení fyzického vzhledu, ale také k celkové relaxaci organismu a ke stavu vnitřního klidu.

Masáž je prospěšná k povzbuzení činnosti orgánů a zlepšení krevního a lymfatického oběhu. Masáž navozuje dlouhotrvající pocit uvolnění a lehkosti, zbavuje únavy, uleví dokonce i bolestem hlavy. Při pravidelné aplikaci svým harmonizačním účinkem udržuje celé tělo v dobré fyzické i duševní pohodě.

Masáž představuje dobrou alternativu k odstranění následků našeho uspěchaného života, plného stresu s nedostatkem pohybu, nebo jednostranným zatěžováním organismu. Masáž přirozenou cestou řeší příčinu těchto potíží.

Výsledkem jsou vynikající účinky v omlazení organismu a regeneraci pleti obličeje v povzbuzení lymfatického systému a v uvolnění svalů v oblasti tváře, krku a dekoltu. To vše přispívá nejen k výraznému zlepšení fyzického vzhledu, ale také k celkové relaxaci organismu a k navození duševní pohody a vnitřního klidu.

Smyslem energetické masáže je pomáhat probouzet energii, kterou má každý v sobě a ta pak dokáže léčit sama. Harmonizační masáž obsahuje: Masáž obličeje a nebo celé zadní strany těla lávovými kameny a následuje energetická masáž bez doteků rukou a to jen energeticky. Masáž je celotělová, energetická, proto se provádí bez oblečení. Klientkám můžeme poskytnout jednorázové prádlo, které je v ceně masáže.

 Dopřejte si dvě hodiny času a nechte se hýčkat! 

Účinky:

  • zajišťuje hlubokou eliminaci toxinů, uvolnění blokád a lymfatickou drenáž podkoží
  • podporuje napnutí pokožky a její elasticitu, snižuje zčervenání pokožky při použití tepla a chladu
  • zajišťuje hluboké uvolnění svalů za podpory teplých kamenů
  • harmonizuje a uzemňuje energie
  • tato masáž je vhodná pro všechny typy pokožky 
  • oproti manuální masáži obličeje má daleko hlubší účinky na obličej a na podkoží
  • detoxikační účinky, uvolňuje z podkoží a z oblasti ztuhlých svalů obličeje odpadní látky a různé toxiny, které se podílejí na procesu stárnutí a tvorbě vrásek

 

Vytisknout