Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Elektřina vyléčí - Dr. Robert C. (Bob) Beck, D.Sc.

Dr. Robert C. (Bob) Beck, D.Sc.
 

Micropulsing slouží k čištění krve od virů a patogenů. Elektřina, která se používá, je ve velmi jemné formě - mikroproudy. Mikroproudy se používají již několik desítek let ve zdravotnických přístrojích, jako jsou kardiostimulátory a v dalších desítkách zařízení. Mikroproudy elektřiny jsou považovány za bezpečné.

Micropulsing znamená aplikace jemných mikroproudů do krve. Tyto mikroproudy jsou vytvořeny pomocí jednotky poháněné malou baterií. Tyto mikroproudy jsou zavedeny do těla umístěním dvou malých elektrod na zápěstí. Existují dvě tepny v každém rameni, které přicházejí v blízkosti povrchu k zápěstí. Elektrody se zaměřují na tyto dvě tepny.

V roce 1990 byl proveden pozoruhodný objev.

Dva lékaři, Stephen Kaali a William Lyman, od Albert Einstein College of Medicine v New Yorku, zjistili, že mikroproudy pronikají do kultivovaných bílých krvinek infikovaných viry bez ovlivnění normálních zdravých buněk. V roce 1991, byl potenciál tohoto výzkumného objevu oznámen v časopise Science News:

„Působením nízkého napětí elektrického proudu lze téměř vyloučit schopnost AIDS infikovat lidské bílé krvinky. Tento objev byl učiněn na bílých krvinkách kultivovaných v laboratoři,….“

William D. Lyman a jeho kolegové zjistili, že expozicí 50 až 100 mikroampérů elektřiny - srovnatelné s napětím v kardiostimulátoru se sníží infekčnost viru AIDS (HIV) o 50 až 95 procent. Jejich experimenty ukázaly, že šokované viry ztratili schopnost vytvářet enzym rozhodující pro jejich reprodukci, a už nemohl působit na bílé krvinky.

Tento objev by mohl vést k testování implantovatelných elektrických přístrojů nebo dialýze podobné krevnímu ošetření u pacientů infikovaných HIV, říká Lyman. Kromě toho naznačuje, že by krevní banky mohly používat elektřinu Zap na HIV, a vývojáři elektricky odstranit viry jako základ pro vakcíny proti AIDS .

Následující rok, po pohovorech Dr. Steven Kaali pro časopis Longevity dodal:

„... Většina virů AIDS ve vzorku krve ztratí infekční schopnosti poté, co byla zničena při velmi nízké úrovni proudu. Po aplikaci mikroproudů se ukázalo, že krev je prakticky bez HIV, stejně jako hepatitis-bez poškození krvinek.“

Je důležité poznamenat, že výzkum v laboratoři v Albert Einstein College of Medicine byl založený na testování krve vyvedené z těla ven, aby mohla být vystavena mikroproudům v laboratorním prostředí.

Takže, co se stalo v důsledku tohoto průkopnického výzkumu? Co se stalo od roku 1990 s cílem zlepšit zdraví a zachránit lidské životy na celém světě? Nic. Patent podaný na základě tohoto výzkumu byl prodán, a nic víc se nestalo.

Moderní medicína ignoruje tento ohromující objev.

 

Bob Beck.

Robert C. Beck DrSc, vysloužilý fyzik, vyvíjel citlivé přístroje a zkoumal elektromedicínu po většinu jeho kariéry. V roce 1991, kdy se dozvěděl o výzkumu Kaali a Lymana byl okamžitě inspirován:

"Napadlo mě v záblesku světla, proč brát krev z těla ven. Proč ji nenechat tam, kam patří. "

Micropulsing se narodil.

Po všech výzkumech Bob Beck už věděl a cítil, že tento objev bude mít mnohem širší uplatnění než jen u jednoho onemocnění. Napadlo ho, jestli to nebyl způsob, jak nám náš Stvořitel nechal zadní vrátka k tomu, jak pomoci naše těla léčit využíváním elektřiny. Mělo by trvat jen několik let, aby se ukázalo, že elektřina má skutečně mnohem širší uplatnění pro léčitelství.

Bob Beck věřil, že veřejnost má právo vybrat si k použití bezpečné, jednoduché technologie. Bobův objev pro předávání mikroproudů do krve přinesl použití jemné elektrické energie pro léčení nejen v laboratoři. Jeho design dovolil micropulsing snadno používat doma, v kanceláři nebo venku.

Bob láskyplně nazývá uplatňování mikroproudů do krve, "krevní elektrifikace". Také popsal svou jednotku jako "čistič krve".

Bob Beck je inspirací pro aplikaci jemné elektřiny do krve ve snadno použitelné formě, pro posílení schopnosti těla léčit se samo.

 

Jak používat jednotku Bob Beck

Micropulsing jednotka a její aplikace mikroproudů pro krevní elektrifikaci je jednoduchá na použití, dvě elektrody jsou umístěny na kůži v průběhu tepen na každé straně zápěstí. Jedna elektroda je umístěna nad tepny radiální na palcové straně zápěstí, a druhá elektroda je umístěna na loketní tepnu, na malíčkové straně zápěstí. Krev je blíže k povrchu kůže v těchto pulzních místech.

Základní použití je od pouhých 10 minut denně postupně na maximálně dvě hodiny. Micropulsing může urychlit normální tělesný očistný proces, označovaný jako detoxikace nebo detox. Počínaje pomoci vyhnout se jakýmkoli příznakům podobným chřipce či jiný detox. Používání na nejméně dvě hodiny denně, je navrženo, aby se vystavilo dostatečné množství cirkulující krve mikroproudům. Bob zdůraznil, že je důležité pít dostatek vody, když se aplikuje Micropulsing, aby se pomohly odstranit toxiny z těla.

Micropulsing by měl být používán po dobu minimálně šesti týdnů. U závažnějších problémů se postupuje dle příručky.

Průvodce Použití Beck protokol

Elektrická Povaha Těla

Ukazuje se, že elektrické povaha těla je již dlouho studována výzkumníky.

Elektricky řečeno, Dr. Harold Aston Búr PhD, zjistil, že nemocné buňky těla, jako jsou rakovinné buňky, mají jiné napětí než normální zdravé buňky. Je možné, aby micropulsing pomáhal obnovit normální napětí v nezdravých buňkách?

Také víme, že tělo má úžasnou schopnost léčit se samo, když imunitní systém funguje dobře. Výzkum prováděný ve Švýcarsku jak je zaznamenáno v Science & Vie, ukázal, že bílé krvinky, klíčovou součást imunitního systému krvi, je možné ovlivnit elektrickou funkcí. Naše bílé krvinky ničí choroboplodné zárodky patogenů v krvi.

Vzhledem k tomu, že jsou důkazy pro elektrickou povahu našeho těla a proces hojení, není tak překvapující, že přidáním mírného toku elektrické energie do krve, jednoduše umístěním elektrod v průběhu dvou hlavních tepen na zápěstí, zvýší schopnost těla léčit se samo.

 

Beck protokol

V současné době, účinnost micropulsingu nepřijala tradiční lékařská veřejnost. Nicméně, jeho popularita stále roste mezi těmi, kteří hledají více přírodní způsoby, jak uzdravovat. Jednotlivci sdílejí mezi sebou své zkušenosti o tom, jak mají obnovit své zdraví. Použití jednotek Beck dnes obepíná celý svět.

Bob získal zkušenosti a obdržel zpětnou vazbu od jednotlivců, kteří používají Micropulsing. Dále viděl potřebu ve třech dalších krocích, které pomáhají tělu léčit.

Čtyři části Beck protokolu pracují v harmonii na podporu hojení:

Micropulsing

Magnetická pulzující

Koloidní stříbro

Ozónová voda

Všechny čtyři kroky jsou navrženy společně pro práci a k větší efektivitě. Každá část z Beck protokolu je výkonný nástroj pro zdraví.

Bez obav ale lze používat každý jednotlivě.

Zdroj:http://www.bobbeck.com

 

Originál přístroj Dr. Becka.

Náš přístroj byl navržen podle Dr. Becka.

 

Kliknutim na obrázek otevřete odkaz

Vytisknout