Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Důkaz mimozemského života

 Výzkumníci tvrdí, že objekt, co proletěl kolem Měsíce, je důkazem mimozemského života 

 


thumbnail

Skupina výzkumníků UFO vydala video, které ukazuje záhadný objekt, který proletěl před měsícem, o němž tvrdí, že poskytuje důkaz mimozemského života. YouTube kanál UFO-logů SecureTeam10 získal video středovýchodní observatoře v Omán a minulý týden jej zveřejnil. Collective-evolution.com píše:

 

SecureTeam10 je skupina expertů na UFO, kteří vyhledávají klipy, zkoumají záznamy a svá zjištění předkládají natěšeným diváků on-line. Na tomto videu prezentátoři zaujímají objektivní postoj vysvětlující, že mnoho lidí už on-line spekulovalo, že tento objekt by skutečně mohl být nějakou ET-technologií, ale také lidmi zhotoveným korábem či jde jen o meteor.

Prezentátor uvádí, že objekt, jak to vypadá, během průletu kolem měsíce, uvolňuje nějaký druh kouře. Avšak poskytuje i záznam k porovnání, jak to vypadá, když kolem měsíce prolétá komerční letadlo, a to zjevně vypadá úplně jinak.

Vlastník SecureTeam10 Tyler Glockner řekl: „Všimněte si, že přes předek toho krásného průletu kolem měsíce je tady něco na způsob vedlejších pruhů, o čem můžu jen těžko říci, že by to bylo letadlo nebo jakýkoliv druh letounu.“

Podle mě není jasné, co přesně ten nafilmovaný objekt je. Myslím si, že je zajímavé, že toto video se nijak neobjevilo v jakýchkoliv mainstreamových zprávách, ale možná je to tím, že věci spojené s UFO nebo s ET se tam objevují zřídka. To ale neznamená, že lidi by takovýto typ obsahu nezajímal, ale dá se prostě hovořit o určité míře utajování, která je s tím spojena.

Ve skutečnosti je nejpopulárnějším FBI dokumentem vystaveným on-line ten, co se týká havárie UFO, k níž došlo v roce 1950 v Novém Mexiku. Toto video bylo zhlédnuto více než milionkrát a je jen stránku dlouhé, ale obsahuje informace o létajících talířích, což je téma, které mnohé fascinuje.

I přes rostoucí míru zájmu nás jak mainstreamová média, tak vládní organizace nadále zkouší udržovat v temnotě. V lednu 2015 stopla přenos videa, které ukazovalo malý šedý objekt, jak pomalu stoupá a pak zmizne. Není u toho řečeno, zda jde o mimozemskou kosmickou loď nebo ne, ale je to neidentifikované, a je divné, že NASA stopla to přenos zrovna v tuto dobu.

 

A 9. července 2016 další video z Mezinárodní kosmické stanice ukazovalo objekt vstupující do zemské atmosféry, kdy také byl hned poté přenos přerušen. A zase nemůžeme říci, zda to bylo ET řízené UFO, ale byl to jasně neidentifikovaný objekt a NASA zase přerušila přenos. NASA vždy a znovu intervenuje a zkouší veřejnosti zablokovat možnost dovědět se o UFO něco více, ale proč vlastně?

 

zdroj:https://ac24.cz
Vytisknout