Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Další tříprstí mimozemšťané

 

Brien Foerster: Další tříprstí mimozemšťané s protáhlou lebkou

V krátkém videu, které zveřejnil na svém YT kanálu Brien Foester, který je známý jako specialista na výzkum ET protáhlých lebek, informaci o nálezu dalšího mimozemšťana, který má podobné charakteristické rysy jako současně nejsledovanější nález na planině Nazca, o kterém jsme informovali v předchozích dílech seriálu.

Brien Foerster na videu vysvětluje, že dostal pouze příležitost nález prozkoumat a bohužel není v jeho moci věc podrobit hlubší analýze. Pouze potvrzuje, že lebka je skutečně v jádru tvořená kostí a potažená vysušenou kůží. Součástí nálezu je i tříprstá ruka.

Zda obě dvě části patřily ke stejnému tělu, je obtížné posoudit. Podle barvy kůže a porovnání rozměrů je to spíše nepravděpodobné.

Nutno podotknout, že video bylo zveřejněno již v únoru 2017, kdežto objevy vedené týmem Jaime Mausseanem byly ohlášeny až v červenci 2017. V obou případech je však nalezištěm planina Nazca! To jen potvrzuje myšlenku, že v dávné minulosti obývaly tuto oblast mimozemšťané s protáhlými lebkami. Šlo zjevně o různé formy a rasy. Některé více podobné lidem jiné zase připomínající zpopularizované grays.

Vytisknout