Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Co je nemoc..

 Pokud je naše tělo nemocné a bolavé, naše mysl se zabývá tímto problémem. Nemoc vzniká neharmonickým stavem těla, ducha a mysli. Každá nemoc ve fyzickém těle lze vyřešit a vyléčit. Není třeba být nemocný. Je potřeba být zdraví a radovat se ze života. Norma ve vesmíru není nemoc, ale dokonalé zdraví a krása. Každý si může vybrat, jak chce žít. Pokud si myslíme a věříme, že musíme být nemocní, tak jsme nemocní. Pokud se rozhodneme uzdravit se, můžeme.

Nemoc je důsledkem nerovnováhy. Nerovnováha je výsledkem toho, že jsme zapomněli, kdo jsme. Když zapomeneme, kdo jsme, vytváříme myšlenky a činy, které vedou k nezdravému životnímu stylu a nakonec k onemocnění. Nemoc samotná je signálem, že jsme v nerovnováze. Je to zpráva určená přímo nám. A nejenže nám říká, jakým způsobem jsme v nerovnováze, ale také nám ukazuje kroky, které nás dovedou nazpátek k našemu opravdovému já a ke zdraví.

Nemoci můžeme tedy porozumět jako lekci, kterou si člověk sám ukládá, aby mu pomohla uvědomit si, kdo vlastně je. 

Toto můžeme úplně pochopit teprve tehdy, když sami sebe přijímáme jako bytost existující nad fyzickou dimenzí prostoru a času a jestliže se vnímáme jako součást celku, tudíž jako celek. Vědci podali mnoho důkazů o tom, že všichni jsme neustále ve vzájemných vztazích. Nejsme separované bytosti, jsme individualizované bytosti. Každá nemoc je viditelná ještě dříve než se objeví na našem těle jako obrovská energetická a duševní nerovnováha v nehmotné rovině viditelné vnitřním jasnovidným zrakem. Pokud si tyto pravdy neuvědomujeme a nevnímáme je, neznamená to, že to tak není. Pouze nejsme schopni je vnímat. A také proto jsme jako organismus v nerovnováze.

Každý kdo nechápe tuto pravdu a neuvědomuje si ji, žije ve vnitřní osamělosti a pocitu oddělenosti. Touží vnitřně po přijetí, po pochopení sebe sama a po svobodě a chce najít pravdu. Proto je nemoc chápána jako cesta. Umožňuje nám zastavit se a přehodnotit priority, zamyslet se nad tím - proč právě já - a přemýšlet co máme změnit, abychom byli zdraví.

zdroj: http://boiohaemum.com/cs/co-je-nemoc

Vytisknout