Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Co je a jak probíhá energetická masáž.

Reaguji na Vaše časté dotazy co je a jak probíhá energetická masáž.

Začíná nejjemnějšími doteky  k umocnění energetických proudů rukou maséra a pokračuje olejovou masáží. Zahrnuje také energetizující masáž obličeje a přední části nebo zadní části těla. Výsledkem jsou vynikající účinky v omlazení a regeneraci pleti. To vše přispívá nejen k výraznému zlepšení fyzického vzhledu, ale také k celkové relaxaci organismu a ke stavu vnitřního klidu.

 Doteky během energetické masáže

Energetická masáž přináší právě takovéto doteky a cíleně pracuje s citlivostí pokožky, kterou doteky rozvibrovává a tím navyšuje energii v těle. I zkušenost energetických pocitů, které vznikají při doteku pokožky celého těla , je obrovským přínosem k uvědomění si svých schopností prožitku a svobody.

Jak se při energetické masáži pracuje konkrétně s energií doteku a co při tom cítí  masérka/masér, mohu vyjadřovat pouze subjektivně. Mohu popisovat svou vlastní práci a své vlastní pocity.

 Energetická masáž a meditace

 Energetickou masáž provádím ve stavu hluboké meditace, se srdeční oblastí maximálně otevřenou láskyplné energii. To je dotek energie. V meditaci a s otevřeným srdcem ještě před návštěvou klientky/klienta zvolím hudbu. Před masáží se s masírovanou/masírovaným naladíme dotekem a pohledem do očí. Vzniká energetický okruh – masírovaná/masírovaný-masér-energie existence. Tento tok energie udržuji svým meditativním stavem po celou dobu Energetické masáže.

 

Doteky používám aurické, tzn.nedotýkám se fyzického těla, ale v určité vzdálenosti nad ním, kde vnímám energii aury, doteky/nedoteky, tzn. tzn dotek, kdy jsem chvíli nad tělem chvíli se jemně dotýkám těla, jemné doteky celou dlaní a výraznější doteky. Vnímám pocity klientky/klienta, vibrace, a pozoruji, co se děje a jsem odevzdán průběhu procesu energetické masáže. Je to stav, který nejsem schopný slovy přesně popsat. Po dobu masáže jsem zde pouze pro lidskou bytost, o kterou pečuji, a nic jiného pro mne neexistuje.

 

Vytisknout