Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Antarktida

 Rusko odhaluje, že Antarktida není tím, co nám o ní povídají 


thumbnail

Antarktida není tím, co nám o ní povídají, přicházejí zprávy z Ruska. Zjevně, jak vláda USA, tak i Ruska drží v přísné tajnosti, jak to s Antarktidou opravu je, jelikož obě země, se dověděly, co se tam opravdu děje, ale nikdy o tom nemluvily, až do teď. ...

 

Skrytý kontinent pod antarktickým ledem

Rusko nedávno odhalilo, že v Antarktidě pod ledem je další kontinent, a mnozí lidé si myslí, že právě tam leží pradávné zaniklé civilizace. Říká se o tom, že právě to přilákalo zájmy některých z největších vůdců. Teď jsou ale na přístupy do Antarktidy různé zákazy a lidé se diví, proč se vlády rozhodly udržovat v přísné tajnosti věci, které by znamenaly důležité objevy.

Pak ruští vědci pod ledem Antarktidy objevili stovky jezer, která nejsou zamrzlá, jak byste si mohli myslet, ale naopak jsou plná pitné vody, která je tam izolovaná už přes 10 milionů let. Vědci se provrtali tím ledem a dosáhli do největších z těch jezer, což jak říkají, byly akce, které jim zabraly deset let. Teď do vývrtu instalovali výtah a tím spustili tým 8 lidí do těch hlubin pod antarktický led a ti tam objevili ta skrytá jezera.

Mapa jezer a řek pod ledovcovým příkrovem

Ruští vědci v Antarktidě nevěřili svým očím, když narazili na stvoření, které nazvali Organismus 46b...

Údajný tým ruských výzkumníků v největším z jezer pod ledovci našli spoustu podivného života, kdy nejdivnější měl být hrozný hlavonožec.

O tomto stvoření se říká, že je extrémně nebezpečné kvůli skutečnosti, že svou kořist, kterou loví, ochromí jedem a pak si ji v pohodě trhá na kousky. Toto stvoření dokazuje teorii, že pod hladinou oceánů a ledů opravdu číhají monstra.

 

Když ruští vědci tento region zkoumali, narazili na děsivé stvoření, které nazvali Organismus 46b. Vědci řekli, že to stvoření vypadá hodně podobně jako obrovská chobotnice, ovšem má 14 chapadel. A tohle stvoření dovede ochromit díky tomu, že má silný jed, i lidi a zvládá to na vzdálenost více než 150 stop. Podle hlášení dva z členů ruské posádky tahle příšera zabila.

Členové posádky tvrdili, že to stvoření si klidně měnilo tvar tak, aby vypadalo jako lidský potápěč, a s touto schopností není divu, že jeho existenci udržovali v utajení. Jeden svědek těchto přetváření byl údajně tím stvořením také zabit, když to ho obalamutilo, že si myslel, že je tam zase další člen posádky. To vedlo posádku k tomu, aby to stvoření chytili a strčili do tanku. Použili k tomu údajně jistou ženu, která má neuvěřitelnou schopnost a dokonalou techniku ubránit se čemukoliv.

Ruští vědci řekli, že si to stvoření sebrali, aby se mohli podívat, co umí, a také na jeho jed. Zatím ale to, co se ještě může pod ledem Antarktidy ukrývat, pořád ještě zahalují tajemství.

Ruská vláda vše prý utajila a z toho příšerného hlavonožce si chce udělat zbraň a dokonce se říká, že by je mohla vysazovat do Ameriky, aby napadali Američany.

Nicméně tento příběh, který se objevil v britském tisku, je skoro určitě novinářská kachna.

Rusové jsou natěšení, co by tam mohli objevit, neboť podmínky jsou tam podobné jako na některých ledových měsících velkých planet a mohlo by nám to naznačit, co by šlo třeba tam čekat. Zatím ale neví, jestli DNA ze vzorků pochází opravu z tamních organismů nebo jde o znečištění ze zařízení a přípravků, které k odběru vzorků a při práci s nimi používají.

Ale spousta nepoznaných věcí tam pod ledem určitě skrývá své neodhalené tajemství...

Zdroj: pz.cz

Vytisknout